Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Týniště nad Orlicí

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAM - sdružení pro hiporehabilitaci a jiné zooterapie, o. s.

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Poskytujeme také službu poradenství. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, Oblastní sdružení Opava

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Nabízíme také poradenské služby. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 08 Netolice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Seriózní jednání je pro nás zásadou. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 024 Horšovský Týn

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 040 Nový Bor

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0203 Bohuňovice

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 069 Pardubice

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 078 Ejpovice

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0244 Babice

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Organizují se u nás společná setkávání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku