Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů Oblastní sdružení Pardubice

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotně spolupracujeme. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 05 Jindřichův Hradec

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 023 Cheb

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0187 Slezská Ostrava

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Najdete u nás i poradenství. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0201 Závišice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0211 Luběnice

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 077 Vysoké Mýto

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. K dispozici máme i poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0243 Třinec – Lyžbice

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0100 Brandýs nad Labem

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0123 Protivín

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Jsme velice seriózní organizací. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Svým členům nabízíme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku