Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zaměřujeme se na všechny chovatele koček. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shih-tzu klub Evropa

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naši psi

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Záležitosti řešíme ochotně. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Táborský kynologický spolek, občanské sdružení

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Nabízíme společná setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů plnokrevných arabských koní - Česká republika- Chovatelský spolek a sdružení

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Naši členové se hojně věnují pořádání výstav. Chov koní je naše poslání, proto jsme se rozhodli založit toto sdružení. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Border Collie Club Czech Republic

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Naším hlavním zájmem jsou border kolie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů a příznivců moravského teplokrevníka, o.s.

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Pro naše sdružení je typické pořádání nejrůznějších výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KLUB COTON DE TULEAR

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Holešov

Vítá vás naše sdružení lidí. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Jednáme jedině seriozně. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Klatovy

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Organizujeme společná setkávání. Jednou z našich předností je ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku