Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Rohatec

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Hradec Králové - město

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. S každým jednáme seriozně. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Pořádáme výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - OS - Louny

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Přijďte se zapojit do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 09 Týn nad Vltavou I.

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Zaměřujeme se na seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 025 Karlovy Vary

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0190 Frenštát

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0205 Dřevohostice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0212 Nezamyslice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Organizujeme společná setkávání. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 079 Cheznovice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Věřte naší serioznosti. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0245 Bánov

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku