Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0309 Planá u Mariánských Lázní

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0332 Krakovany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Bílovice

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naši činnost tvoří také poradenství. Záležitosti řešíme ochotně. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost chovatelů koní - Morava

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše rady vám v mnohém pomohou. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Praha

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Jsme místem pro společná setkávání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SHIH-TZU Klub ČR

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chrudim

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů a příznivců moravského teplokrevníka

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zajistíme pořádání různých výstav. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR Územní pobočka Louny

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. K dispozici máme i poradenství. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky, územní pobočka Brno

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Organizujeme společná setkávání. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme Vás i na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku