Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0312 Moravské Bránice

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Jsme velice ochotnou organizací. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Jsme velice seriózní organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0335 Telč

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub chovatelů terčovců

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Naše rady vám v mnohém pomohou. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Přijďte si k nám zahrát kuželky. Sdružujeme judisty ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub německých ovčáků

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. Na našem táboře se věnujeme společnému zájmu. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel exotického ptactva

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů shetlandských pony

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů psů - Chovatelský spolek a sdružení

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. U nás se můžete vydovádět při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pudl Klub

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Zaměřujeme se na společná setkávání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ-Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, o.s.

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., okresní organizace České Budějovice

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Nabízíme vám různé poradenské služby. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku