Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 077 Vysoké Mýto

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. K dispozici máme i poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0243 Třinec – Lyžbice

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0100 Brandýs nad Labem

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0123 Protivín

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Jsme velice seriózní organizací. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Svým členům nabízíme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0260 Ostrožská Nová Ves

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0157 Paskov

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Setkávání jsou naší prioritou. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0275 Tlumačov

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Nabízíme příležitosti k setkávání. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0303 Žďár nad Sázavou

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Přinášíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0325 Polička

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Jednáme s ochotou. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub sběratelů turistických suvenýrů

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Turistice se věnujeme opravdu naplno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku