Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů, okresní organizace Rychnov nad Kněžnou

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZKO Křenovice

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Klub chovatelů drůbeže vlašek

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Jindřichov

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Pořádáme společná setkávání svých členů. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Seriózní jednání je pro nás zásadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, Oblastní sdružení Český západ

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Poskytujeme poradenství i konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 016 Klášterec nad Ohří

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Iniciujeme společná setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 031 Klatovy

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0192 Hranice

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 057 Tuchořice

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Nabízíme možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 072 Proseč

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Na naši serióznost se spolehněte. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku