Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů Okresní organizace Beroun

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Věci řešíme ochotně. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Žatec I.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Jednáme s každým serózně. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Bludov

Vítá vás naše sdružení lidí. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Naše organizace je velice seriózní. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Kozlovice

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Zvířecí pohoda

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Je pro nás důležitá serioznost. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GILL POLO, s.r.o.

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Karviná, Ostrava

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 012 Žár

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 027 Luby

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 042 Varnsdorf

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. K dispozici máme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku