Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Českomoravská společnost xipho-molly

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Odpovídáme za serioznost. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Tachov

Naše sdružení je tu pro lidi. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Vlachovo Březí

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub výcviku malých plemen ČR o.s.

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - OS Středočeské

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Důležité pro nás je seriozní jednání. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Jsme odborníci i v poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 02 České Velenice

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Vše řešíme ochotně. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0179 Velké Pavlovice

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 037 Starý Plzenec

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Nabízené poradenství jistě oceníte. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0195 Nový Jičín

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 064 Jevíčko

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Pořádáme mnohá společná setkávání. Zabýváme se poradenskými službami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku