Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0281 Moravský Krumlov

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0308 Příchovice

Jsme občanské sdružení lidí. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0331 Havřice II.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Země koní

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Jsme velice ochotnou organizací. Náš přístup je seriozní. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologická jednota České republiky

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Basenji klub Bohemia

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Nabízíme příležitosti k setkávání. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mops klub České republiky

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský svaz chovatelů koní

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Novofundlandský pes Česká republika

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Specializujeme se i na poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Louny - 1

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše instituce nabízí také poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku