Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Územní pobočka Boxerklubu ČR Rychvald

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Záležitosti řešíme s ochotou. Náš spolek je seriozní. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Irský vlkodav

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Najdete u nás vždy maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub dlouhosrstých ohařů

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Přijďte na některá naše setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Piskacisová,chovatelka

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů slovenských čuvačů v České republice založený v roce 1933

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

American Cocker Club o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů loveckých slídičů

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Jsme velice ochotnou organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Rokycany

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace je velice seriózní. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český dostihový greyhound klub

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Ochotně přijímáme nové členy. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku