Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0306 Štramberk

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0329 Horšovský Týn II.

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Nabízíme možnost společného setkávání. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz oslích specialistů

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO Český svaz chovatelů Ostrava-Polanka

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Je pro vás připraveno i poradenství. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Věnujeme se pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alaskan Malamute klub Česká Republika

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Spolehněte se na naše seriózní chování. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Věnujeme se judu - bojovému umění původem z Japonska..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KFB - Klub francouzských buldočků

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Jsme místem pro různá setkávání. Slibujeme Vám seriózní jednání. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Foundland - Czech

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Plzeň

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Odpovídáme za serioznost. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - územní pobočka Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zavítejte na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku