Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub přátel psů pražských krysaříků ČSFR

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CSFHO o.s.

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Odpovídáme za serioznost. Jsme odborníci i v poradenství. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - územní pobočka Ostrava

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Sázíme rovněž na poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Uvítáme Vás při společném setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shih-tzu klub Evropa

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Věci řešíme ochotně. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů o.s., základní organizace Ostrožská Nová Ves

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Důležité pro nás je seriozní jednání. Vše řešíme ochotně. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Jičín

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Poskytujeme také službu poradenství. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Najdete u nás vždy maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace 1. Slezská kočičí Ostrava

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Také poskytujeme poradenství v oboru. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Tachov I.

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Neposedné tlapky

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Jsme seriozní organizací. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, Oblastní sdružení Domažlice

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Nabízíme také poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku