Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz chovatelů a příznivců moravského teplokrevníka, o.s.

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Pro naše sdružení je typické pořádání nejrůznějších výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KLUB COTON DE TULEAR

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Holešov

Vítá vás naše sdružení lidí. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Jednáme jedině seriozně. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Klatovy

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Organizujeme společná setkávání. Jednou z našich předností je ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český pointer a setter klub

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Náš spolek je velice seriózní. Zúčastněte se společných setkání. Najdete u nás i poradenství. Ochotně přijímáme nové členy. Jsme zavedený spolek, pro který je hlavním posláním pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Chovatelů Lipického koně ČR

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Setkávání jsou naší prioritou. Naše organizace je velice seriózní. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů oblastní sdružení Uherské Hradiště

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Ochotně přijímáme nové členy. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Japan-chin klub

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Nabízené poradenství jistě oceníte. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 018 Lom u Mostu

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Využijte naší nabídky poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0183 Dolní Lutyň

Jsme občanské sdružení lidí. Svou činnost praktikujeme seriozně. Pracujeme poctivě a ochotně. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku