Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MSKS - Základní organizace č. 30901, Kynologický klub Jaroměřice

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Náš spolek je seriozní. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Zákupy

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Zajišťujeme také různá setkávání. U nás můžete se seriózností počítat. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chomutov

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme také poradenské služby. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maryna Smirnova

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Vaší jistotou je naše serioznost. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravskoslezský klub chovatelů a přátel leonbergerů

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů Oblastní sdružení chovatelů poštovních holubů SEVER Česká Lípa

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Shledejte se s námi na společných setkáváních. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 03 Český Krumlov

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 021 Ústí nad Labem

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0186 Horní Suchá

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Jsme velice ochotnou organizací. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Odpovídáme za serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku