Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub chovatelů naháčů ČR o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Suchá Loz

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Nabízíme ochotu a profesionalitu. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Pelhřimov

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Týniště nad Orlicí

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAM - sdružení pro hiporehabilitaci a jiné zooterapie, o. s.

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Poskytujeme také službu poradenství. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, Oblastní sdružení Opava

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Nabízíme také poradenské služby. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 08 Netolice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Seriózní jednání je pro nás zásadou. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 024 Horšovský Týn

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 040 Nový Bor

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku