Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Zlínský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů, Základní organizace chovatelů koček Zlín

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Sdružujeme judisty ze širokého okolí. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0247 Bojkovice

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Serioznost je u nás prvořadá. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0274 Rymice

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1.Český klub vlastníků koní anglického plnokrevníka, spol. s r.o.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Sázíme rovněž na poradenství. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0249 Dolní Němčí

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Jsme místem pro společná setkávání. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0275 Tlumačov

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Nabízíme příležitosti k setkávání. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Zlín

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Ochotně přijímáme nové členy. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0250 Havřice

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Obraťte se na naše odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0314 Bojkovice Bílé Karpaty

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Organizujeme společná setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů o.s., základní organizace Ostrožská Nová Ves

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Důležité pro nás je seriozní jednání. Vše řešíme ochotně. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku