Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení Zlínský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz včelařů o.s., základní organizace Ostrožská Nová Ves

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Důležité pro nás je seriozní jednání. Vše řešíme ochotně. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0251 Hluk

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0316 Podlesí

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Rožnov pod Radhoštěm

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0253 Jarošov

Podporujeme sdružení lidí. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Slibujeme Vám seriózní jednání. Organizujeme společná setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0331 Havřice II.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Holešov

Vítá vás naše sdružení lidí. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Jednáme jedině seriozně. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0254 Kněžpole

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Serioznost je naše druhé jméno. Zúčastněte se společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kroměřížský akvaristický spolek, o. s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Organizujeme společná příjemná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Zlín

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku