Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Ústecký kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Ústí nad Labem

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Jsme seriozní organizací. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 021 Ústí nad Labem

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cech profesionálních včelařů ČSV

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 040 Nový Bor

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

American Cocker Club o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 042 Varnsdorf

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. K dispozici máme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Žatec I.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Jednáme s každým serózně. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 048 Kryry

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Nabízíme možnost setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia Bandog Club o.s.

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 049 Libochovice

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Serioznost je u nás prvořadá. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku