Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení Ústecký kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů základní organizace Žatec I.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Jednáme s každým serózně. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 048 Kryry

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Nabízíme možnost setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia Bandog Club o.s.

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 049 Libochovice

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Serioznost je u nás prvořadá. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chomutov

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme také poradenské služby. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 050 Litoměřice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Jsme velice ochotnou organizací. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Most

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 051 Louny

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DiscDog klub České republiky o.s.

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Pořádáme společná setkávání svých členů. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 054 Rakovník

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku