Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Středočeský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů Achal Teke

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český dostihový greyhound klub

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Ochotně přijímáme nové členy. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0107 Kostelec nsd Černými Lesy

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Zaručíme Vám serióznost jednání. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Naše rady vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Quarter Horse Association

Pořádáme sdružení podobných lidí. Jsme velice seriózní organizací. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Zvířecí pohoda

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Je pro nás důležitá serioznost. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0109 Mělník

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Retriever klub CZ

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Ochotou rozhodně nešetříme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Chovatelů Lipického koně ČR

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Setkávání jsou naší prioritou. Naše organizace je velice seriózní. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0112 Příbram

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Jsme velice seriózní organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel psů pražských krysaříků ČSFR

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku