Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Středočeský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Falker

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Koleč

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0115 Vlašim

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Nabízíme možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pudl Klub

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Zaměřujeme se na společná setkávání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - OS Středočeské

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Důležité pro nás je seriozní jednání. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Jsme odborníci i v poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0116 Všetaty

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Spolehněte se na naše cenné rady. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Border Collie Club Czech Republic

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Naším hlavním zájmem jsou border kolie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Lidice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Věci řešíme ochotně. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0332 Krakovany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého svazu chovatelů

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. U nás můžete se seriózností počítat. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku