Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Středočeský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Basenji klub Bohemia

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Spolehněte se na naše cenné rady. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 059 Čáslav

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naši členové jsou velmi ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Okresní organizace Beroun

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Věci řešíme ochotně. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 066 Kutná Hora

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Seriózní chování je pro nás zásadní. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologická jednota České republiky

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Organizují se u nás společná setkávání. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 079 Cheznovice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Věřte naší serioznosti. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Děčín

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologická organizace security dogs

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0100 Brandýs nad Labem

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Irský vlkodav

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Najdete u nás vždy maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku