Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Prostějov

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Prostějov

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0212 Nezamyslice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Organizujeme společná setkávání. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0214 Prostějov

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku