Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Plzeňský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Boxerklub České republiky, územní pobočka Staňkov

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Poskytneme vám také poradenství. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 024 Horšovský Týn

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0329 Horšovský Týn II.

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Nabízíme možnost společného setkávání. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro chov welsch pony a cob

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 028 Mariánské Lázně

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů německých dog

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 030 Tachov

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Poradenství Vám také rádi poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Plzeň

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Odpovídáme za serioznost. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 031 Klatovy

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Plzeň

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku