Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Olomoucký kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0235 Šumperk

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Pracujeme poctivě a ochotně. Setkávání jsou naší prioritou. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Kromě jiného nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0192 Hranice

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0236 Šumvald

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0203 Bohuňovice

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0237 Vilémov

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Pořádáme mnohá společná setkávání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0205 Dřevohostice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0304 Hrabišín

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízíme také poradenské služby. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Náš přístup je seriozní. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0207 Horka na Moravě

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naši členové mají možnost společného setkávání. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Využijte naší nabídky poradenství. Jednáme jedině seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0334 Old Šternberk

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0209 Kojetín

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Sázíme rovněž na poradenství. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku