Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Olomoucký kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Renata Piskacisová,chovatelka

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0211 Luběnice

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravsko-slezský dobrman klub

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0212 Nezamyslice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Organizujeme společná setkávání. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incitat - občanské sdružení chovatelů, jezdců, milovníků koní a sympatizujících

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0213 Olomouc

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ - Sdružení chovatelů a přátel koní Stáj Tingar Sobotín- Chovatelský spolek a sdružení

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Těšíme se na společné setkávání. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0214 Prostějov

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ-Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, o.s.

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0215 Přerov 2.

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku