Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Moravskoslezský kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Moravskoslezský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů, základní organizace Opava - Kylešovice

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0187 Slezská Ostrava

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Najdete u nás i poradenství. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0152 Těrlicko

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Opava

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0190 Frenštát

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0153 Krmelín

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský spolek chovatelů haflinga

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. V našem svazu se sdružují nadšenci do chovu koní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0194 Mniší

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0154 Metylovice

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - územní pobočka Ostrava

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Sázíme rovněž na poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Uvítáme Vás při společném setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku