Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Moravskoslezský kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Moravskoslezský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Územní pobočka Boxerklubu ČR Rychvald

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Záležitosti řešíme s ochotou. Náš spolek je seriozní. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0183 Dolní Lutyň

Jsme občanské sdružení lidí. Svou činnost praktikujeme seriozně. Pracujeme poctivě a ochotně. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0243 Třinec – Lyžbice

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - územní pobočka Olomouc

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0185 Petřvald

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Nabízíme vám různé poradenské služby. Prvořadá je pro nás serioznost. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Zajišťujeme také různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0149 Baška

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Naši činnost tvoří také poradenství. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení HEABC Czech Republic - American Bulldog Club

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0186 Horní Suchá

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Jsme velice ochotnou organizací. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Odpovídáme za serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0150 Frýdek

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Klubové vedení je seriozní. Organizujeme společná příjemná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, základní organizace Opava - Kylešovice

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku