Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Liberecký kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Česká Lípa, Liberec

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub sběratelů turistických suvenýrů

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Turistice se věnujeme opravdu naplno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů psů - Chovatelský spolek a sdružení

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. U nás se můžete vydovádět při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů plnokrevných arabských koní - Česká republika- Chovatelský spolek a sdružení

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Naši členové se hojně věnují pořádání výstav. Chov koní je naše poslání, proto jsme se rozhodli založit toto sdružení. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rolinka - Koňský domov důchodců- Chovatelský spolek a sdružení

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Pro náš spolek je prvořadá ochota. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Chov koní je hlavním zájmem našeho spolku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Zákupy

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Zajišťujeme také různá setkávání. U nás můžete se seriózností počítat. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace - Sdružení chovatelů ušlechtilých koček Liberec

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Serioznost je naše druhé jméno. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 017 Liberec

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Iniciujeme společná setkávání. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. U nás se dočkáte užitečných rad. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 020 Nové Město pod Smrkem

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 038 Brniště

Pořádáme sdružení podobných lidí. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0336 Podlesí

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Máme seriozní přístup. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku