Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Královéhradecký kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Královéhradecký kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů, okresní organizace Trutnov

Zabýváme se sdružením lidí. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Poskytujeme poradenství i konzultace. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Záležitosti řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Týniště nad Orlicí

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub výcviku malých plemen ČR o.s.

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Hradec Králové - město

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. S každým jednáme seriozně. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Pořádáme výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0113 Kopidlno

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Jednáme s každým serózně. Věnujeme se také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů zajíců v Čechách a na Moravě

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Seriózní chování je pro nás zásadní. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0129 Hořice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Klubové vedení je seriozní. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, základní organizace Rychnov nad Kněžnou

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek je seriozní. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0131 Jičín

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub chovatelů lam

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku