Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Kraj Vysočina

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0294 Jihlava

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Věci řešíme s ochotou. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0296 Náměšť nad Oslavou

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0297 Nedvědice

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Ochotně spolupracujeme. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0301 Třešť

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Ochotou rozhodně nešetříme. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub dlouhosrstých ohařů

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Přijďte na některá naše setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0302 Velké Meziříčí

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSCH - ZO Nové Město na Moravě

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Součástí naší činnosti je také poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0303 Žďár nad Sázavou

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Přinášíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CSFHO o.s.

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Odpovídáme za serioznost. Jsme odborníci i v poradenství. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0322 Okříšky

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku