Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení Kraj Vysočina

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů Oblastní sdružení Svitavy

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Záležitosti řešíme s ochotou. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Velký Beranov

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0118 Pelhřimov

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. U nás můžete se seriózností počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0292 Bystřice nad Pernštejnem

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0294 Jihlava

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Věci řešíme s ochotou. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0296 Náměšť nad Oslavou

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0297 Nedvědice

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Ochotně spolupracujeme. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0301 Třešť

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Ochotou rozhodně nešetříme. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub dlouhosrstých ohařů

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Přijďte na některá naše setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0302 Velké Meziříčí

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku