Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Karlovarský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz chovatelů jezdeckých pony a malých sportovních koní

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Jsme seriozní organizací. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Součástí naší nabídky je i organizace táborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, oblastní sdružení Karlovy Vary

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Naší zásadou je seriozní jednání. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 023 Cheb

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 025 Karlovy Vary

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 026 Královské Poříčí

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Pracujeme poctivě a ochotně. Také poskytujeme poradenství v oboru. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 027 Luby

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Chodov 1

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku