Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Jihomoravský kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Jihomoravský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český klub německých ovčáků

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. Na našem táboře se věnujeme společnému zájmu. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0175 Křepice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Věci řešíme ochotně. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0166 Mutěnice

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Záležitosti řešíme s ochotou. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Součástí naší činnosti je také poradenství. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0326 Černá Hora

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Foundland - Czech

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0178 Rakvice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0167 Násedlovice

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Ochotný přístup vůči všem členům. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz oslích specialistů

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Novofundlandský pes Česká republika

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Specializujeme se i na poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0179 Velké Pavlovice

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku