Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Jihomoravský kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Jihomoravský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz chovatelů a příznivců moravského teplokrevníka, o.s.

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Pro naše sdružení je typické pořádání nejrůznějších výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0246 Blatnice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0172 Vlkoš

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Na naši serióznost se spolehněte. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 11108, Kynologický klub Hostěrádky - Rešov

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0139 Komín

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0278 Hrušovany nad Jevišovkou

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. S každým jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZKO Křenovice

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0140 Křenovice

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0279 Ivančice

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Prosiměřice

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Je pro nás důležitá serioznost. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku