Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Jihomoravský kraj)

Chovatelské spolky a sdružení Jihomoravský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Rohatec

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0145 Staré Brno

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0281 Moravský Krumlov

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub krátkosrstý ohař

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Také poskytujeme poradenství v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0146 Tuřany

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0282 Prosiměřice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Zabýváme se poradenskými službami. Jednou z našich předností je ochota. Vaší jistotou je naše serioznost. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravskoslezský klub chovatelů a přátel leonbergerů

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0147 Vyškov

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0284 Znojmo

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Zúčastněte se společných setkání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologická jednota České republiky

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku