Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení Jihočeský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jockey Club Malý Pěčín

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 03 Český Krumlov

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B&S Hawk

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Leoš Vondráček - chovatelský spolek

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Přistupujeme k vám ochotně. Naše sdružení nabízí i poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 04 Dačice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 05 Jindřichův Hradec

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský svaz chovatelů koní

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 08 Netolice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Seriózní jednání je pro nás zásadou. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů shetlandských pony

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku