Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení Jihočeský kraj

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz včelařů, o.s., okresní organizace České Budějovice

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Nabízíme vám různé poradenské služby. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0123 Protivín

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Jsme velice seriózní organizací. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Svým členům nabízíme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Tábor

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naši členové jsou velmi ochotní. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0125 Strakonice

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Vlachovo Březí

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0127 Tábor

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Jedině my vám dobře poradíme. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REMA CB s r.o. KRMIVA

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Náš spolek je velice seriózní. Oslovte nás i za účelem poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0311 Vodňany

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pořádáme společná setkávání svých členů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení jihočeských chovatelů

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek soukromých chovatelů koní Jindřichohradecka

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Nabízíme možnost setkávání. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku