Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Chovatelské spolky a sdružení (Hlavní město Praha)

Chovatelské spolky a sdružení Hlavní město Praha

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Boxerklub ČR - Územní pobočka Praha

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Jsme místem pro společná setkávání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů loveckých slídičů

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Jsme velice ochotnou organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace CLUB BOHEMICUM CULTORUM FELUM NOBILUM

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Nabízíme možnost setkávání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Jsme zavedený spolek, pro který je hlavním posláním pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KFB - Klub francouzských buldočků

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Jsme místem pro různá setkávání. Slibujeme Vám seriózní jednání. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská společnost xipho-molly

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Odpovídáme za serioznost. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub pekingských palácových psíků

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Nabízíme společná setkávání. Jednáme s každým serózně. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mops klub České republiky

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxer klub České republiky, o.s. - Územní pobočka Střední Čechy

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Země koní

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Jsme velice ochotnou organizací. Náš přístup je seriozní. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SHIH-TZU Klub ČR

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku