Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Šárka Hochmanová,dovolená v zahraničí

S našimi znalostmi souvisí kvalita služeb, kterou poskytujeme. Všechny naše zájezdy jsou dle zákona pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře. Při jednání s námi se můžete spolehnout na ochotný přístup. Na serióznost našich služeb se můžete spolehnout. S námi zažijete bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autopůjčovna Alimex ČR

Zajišťujeme kvalitní a rychlou autodopravu. S vysokou kvalitou poskytovaných přepravních služeb se ztotožňujeme. Naše společnost na dopravu a přepravu se zaměřuje na maximální rychlost. Služby v oblasti dopravy a přepravy vyřizujeme ochotně. Získáme si vás seriózností a profesionálním jednáním. Zajišťujeme kompletní škálu služeb silniční přepravy. V rámci našeho portfolia služeb nabízíme pro zákazníky osobní dopravu a přepravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

U nás najdete vždy kvalitní služby z oblasti dopravy a přepravy, zejména pak z autodopravy. Poskytujeme logistická řešení dopravy a přepravy silniční cestou. Management naší společnosti klade vysoké požadavky nejen na nadstandardní kvalitu služeb, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. Na naši profesionální mezinárodní dopravu a přepravu je spolehnutí. V rámci vnitrostátní dopravy poskytujeme komplexní přepravní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kinokavárna Amfora

Provozujeme úžasnou kavárnu. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Mandarín

Nabízíme Vám výběr z tradičních českých jídel i minutek a točeného piva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Steakhouse

Nabídka steaků, mezinárodní a české domácí kuchyně v restauraci ve stylu western a country.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna Benešov nad Ploučnicí

Provozujeme oblíbenou jídelnu s velkým výběrem dobrého jídla i pití. Provozujeme jídelnu s nabídkou tradičních českých i mezinárodních jídel. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. Máme velmi ochotné zaměstnance, kteří vám zajistí stravu během přepravy. Naše firma dbá na přípravu výživově vyváženého a chutného jídla. Naše služby jsou poskytovány i pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Malá Paříž

Využijte našeho pohodlného ubytování. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Užijte si u nás příjemná posezení také venku u grilu. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Helena

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Využijte ubytování na hotelu naší firmy. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Podhradská U Karkulky

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Užijte si krásnou přírodu v blízkosti našeho ubytování. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku