Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rychlé občerstvení Jiří Liška

Spolehněte se na naše rychlé občerstvení. Přijďte si dát něco dobrého do našeho rychlého občerstvení. Naše rychlé občerstvení poskytuje i nápoje. V našem rychlém občerstvení si můžete pochutnat v opravdu příjemném prostředí. Hýčkáme naše zákazníky a jsme připraveni se o vás ochotně a profesionálně postarat. Naše rychlé občerstvení poskytuje jen kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tibet, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na poskytovaní služeb turistům. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Vaše požadavky vyřizujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum cestovního ruchu Litoměřice, přísp.org.

Neváhejte využít našich služeb pro turisty. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Serióznost je vždy hlavní prioritou našich služeb. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Kvalitní služby pro turisty si zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vltava

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. U nás si také můžete zahrát kulečník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Kulová- Levné ubytování

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Cejnar - Penzion U Pašáka

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaloupka Hlohovec Ladislava Křenová

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Pro příjemné posezení v teple můžete využít krb. Naši klienti mohou využít také lednici. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOPAZ, s.r.o.

Poskytování nákladní i osobní dopravy a oprav silničních vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Active Guide, s.r.o.

Ověřte si naši serioznost na vlastní kůži. Ujišťujeme Vás, že jsme pojištěni dle zákona. U nás najdete pouze a vždy ochotu. Specializujeme se především na zájezdy pro náročné klienty požadující komfort a kvalitu poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOPRAGUE, spol. s r.o.

Ochotní zaměstnanci naší pobočky pomohou zákazníkům s výběrem služeb podle jejich představ a požadavků. Jsme specialisté na zařizování bezstarostné dovolené. Naše pobočka je zárukou kvality poskytovaných služeb a seriózního přístupu vůči klientům. Skvělé zážitky prožijete jen s naší incomingovou cestovní agenturou. Naše cestovní kancelář nabízí nejširší nabídku last minute zájezdů. Máme největší výběr letenek na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku