Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vladimír Lejnar - Autodoprava

Autodoprava s námi je rychlá a bezpečná. Seriózní jednání je jednou z největších kvalit všech našich zaměstnanců. Zakládáme si na zkušeném týmu pracovníků s vynikajícími zkušenostmi v oboru silniční dopravy. Všechny zakázky vyřizujeme rychle a kvalitně. Naše firma má velké znalosti v oblasti přepravy. Přepravu vám zajistíme s ochotou a úsměvem. Jsme společností, která se zaměřuje na nákladní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MOJA transport

Využijte komfort služeb naší firmy, která provozuje autodopravu. Jsme firma, která Vás rychle přepraví na potřebné místo. Neváhejte vyzkoušet naši mezinárodní přepravu. Poskytujeme spolehlivé služby v oblasti skladování zboží. Jsme odborníky na logistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Březina

V naší autodopravě získáte kvalitní služby za výhodné ceny. Služby poskytované naší pobočkou dopravní společnosti jsou vždy seriózní. S potěšením Vám pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Naše přepravní služby dosahují vysoké úrovně kvality. U nás najdete ochotný a vstřícný přístup. Umíme uspokojit i nejnáročnější logistické požadavky v oblasti silniční přepravy. Neváhejte vyzkoušet naši firmu zaměřenou na rychlou přepravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Panorama

Naší činností je provozování kavárny. Naše kvalita je 100%. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Nabízíme čerstvou kávu. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. K úhradě konzumace můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rest Art Group, s.r.o. - Soul Of The City

Nabízíme Vám restauraci s možností pořádání akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ganga Restaurant - restaurace

Provoz restaurace.Nabídka jídel, poledních menu a specialit tradiční indické vegetariánské kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město - Školní jídelna

Provozujeme jídelnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních pokrmů. Všechna jídla, které v naší jídelně produkujeme má vysokou kvalitu. V naší nabídce naleznete kvalitní nápoje mnoha druhů. Služby jídelního stravování poskytujeme pouze v plné kvalitě a komfortnosti. Naše jídelna nabízí menu, které obsahuje pouze výživově vyvážená jídla. Nabízíme vám také možnost kvalitního a komfortního stravování v naší školní jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Diana

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jamp, s.r.o. - Family Hotel Haná

Nabízíme vám také levné ubytování. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Chmelíková - Atika penzion - restaurant

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Náš bazén je pro děti i dospělé. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku