Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Iva Valentová

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARES PRAHA CZ, s.r.o.

U nás najdete vždy kvalitní služby z oblasti dopravy a přepravy, zejména pak z autodopravy. Využijte služeb naší silniční dopravy a přepravy. Naše dopravní kancelář je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Nabízíme dopravu a přepravu nejrychlejší cestou. Zajistíme Vám kvalitní nákladní dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autodoprava - Malý Stanislav

Poskytování služeb spojených s autodopravou je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše silniční autodoprava nabízí spolehlivost, rychlost a vysokou kvalitu prováděných přeprav. Vyznačujeme se seriózností a férovým přístupem. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má znalosti v oblasti přepravy osob i nákladu. Naše nízké ceny nejsou na úkor kvality. Na naši profesionální mezinárodní dopravu a přepravu je spolehnutí. Specializujeme se na zajištění služeb z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Hýsek, Přeprava

V oblasti autodopravy zabezpečujeme veškeré služby. V oblasti dopravy a přepravy u nás čekejte nejvyšší ochotu. Nabízíme vám kvalitní a bezpečné řešení v silniční přepravě osob. Naši zákazníci zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Poskytujeme služby v osobní dopravě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace u Svorů

Provozujeme tradiční český hostinec, kam se hosté rádi vracejí. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou našich služeb. Rádi Vám nabízíme mnoho druhů občerstvení. Rádi pro Vás připravíme výborné pivo. Rádi Vám připravíme vína dle Vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Hladík

Služby poskytované naší pobočkou cestovní společnosti jsou vždy seriózní. Kvalitu našich služeb dokazuje velké množství spokojených klientů. Zařídíme Vám bezstarostnou dovolenou. Naše delegátky mají znalosti místní řeči, takže vám mohou snadno pomoci, pokud se vyskytne nějaký problém. Při jednání s námi se můžete spolehnout na ochotný přístup. Máme pro vás připravenou činnost zkušených průvodců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LC KONTAKT, s.r.o.

Spokojení zákazníci využili naší nabídky na kvalitní služby zaměřené na oblast cestovního ruchu. Využijte naší výhodné nabídky pro seniory. Díky nabídce našich eurovíkendů můžete poznat nejkrásnější města v Evropě. Spokojení zákazníci naší pobočky si dovolenou vyřídili včas a pohodlně nákupem first minute zájezdu z naší nabídky. Naši spokojení zákazníci prožili překrásnou dovolenou díky nákupu zájezdu z naší last minute nabídky. Naši klienti si užili aktivní dovolenou díky nákupu sportovního zájezdu z nabídky naší pobočky. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat lyžařský zájezd dle Vašich představ. S našimi poznávacími zájezdy budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design Studio Nine, s.r.o.

Zabýváme se provozováním internetové databáze. Využijte snadného hledání zařízení podle lokality. V naší databázi najdete mnoho hotelů. Díky naší databázi si vyberete restauraci ve svém okolí. Do naší databáze jsme za vás vybrali ty nejlepší bary. Nezapomeňte nám prosím vyplnit hodnocení kvality, abychom dostali kvalitní zpětnou vazbu. Naše databáze Vám dává možnost provádět on-line rezervace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Naše firma vám zajistí kompletní služby autodopravy. Můžete od nás očekávat nejvyšší kvalitu. Naše velká ochota vás vždy osloví. Ohledně mezinárodní služby dopravy a přepravy si o nás můžete přečíst spoustu pochvalných referencí. S radostí Vám poskytneme služby vnitrostátní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Netcafé Silver

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Naše kvalita je 100%. Svým zákazníkům připravíme chutné nápoje. Naše internetová kavárna je vybavena vším co budete potřebovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku