Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

T.org Czech Republic

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Adamec

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Chýše

Zabýváme se provozováním baru. Perfektní obsluha, výzdoba či kvalita veškeré gastronomie je samozřejmostí. Mnoho lidí je zvyklých dát si během dne kávu, proto jsme ji pro vás připravili i my. Pro naše hosty jsme připravili velký výběr koktejlů míchaných z nejrůznějších ingrediencí. K večeři či obědu se vždy hodí naše dobré víno. Připravujeme pro vás mnoho druhů zmrzlin. Nemusíte se bát, že budete cítit kouřem, protože u nás je nekuřácké prostředí. Naše kuřácké prostory jsou kvalitně odvětrávány.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Urban

Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem cestovního odvětví, nabízíme našim zákazníkům ty nejlepší podmínky. Naše cestovní služby jsou tu pro Vás ve vysoké kvalitě. Seriózní služby jsou pro nás základem. Přinášíme Vám také nabídku rybářských pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Patricie Kossevová - Tiffany

Naše firma na prodej cestovních zájezdů je velice seriózní. Pro všechny případy je naše cestovní kancelář dle zákona pojištěna proti úpadku. Máme k dispozici širokou nabídku školních zájezdů a výletů. V nabídce cestovní kanceláře je mnoho víkendových pobytů na atraktivních místech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QUEENFORD, s.r.o.

Zajišťujeme všechny druhy autodopravy dle požadavků zákazníka. Jsme skvělá firma na silniční dopravu. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivou dopravu a přepravu. Rádi pro Vás zajistíme služby letecké dopravy a přepravy. Jsme tou správnou volbou v oblasti námořní přepravy. Našim klientům zprostředkujeme i skladování zboží. Vyzkoušejte naše kvalitní služby v oblasti logistiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. František Prošek, s.r.o.

K hlavním činnostem naší společnosti patří autodoprava. Budete příjemně překvapeni rychlostí našich služeb. Klientům nabízíme služby silniční přepravy. Dopravu a přepravu poskytujeme v maximální kvalitě. Vynikáme znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Profesionalita a serioznost provází nabídku všech námi poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Šimanovská-přeprava

Věnujeme se službám v oblasti autodopravy. Přizpůsobíme se požadavkům na rychlost a náklady přepravy a dopravy. V oblasti dopravy a přepravy můžete využít naše perfektní znalosti. Působíme v oblasti silniční dopravy a přepravy. Dovolujeme si vám nabídnout své seriózní služby v oblasti dopravy a přepravy. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě. Nabídneme Vám zajištění stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Špirhanzl

Naše společnost, která provozuje autodopravu, má řádné pojištění. Silniční doprava je obor, kterému se věnujeme dlouhodobě. Využijte našich kvalitních služeb v oblasti nákladní silniční dopravy. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti nákladní přepravy. Potřebujete-li vnitrostátně dopravit zboží, neváhejte nás kontaktovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumil Polívka

Máme k dispozici širokou nabídku vozidel pro naši autodopravu. Zajišťujeme silniční a přepravní služby. Společně s našimi zaměstnanci jsme vybudovali silnou firmu, jejíž prioritou je nadstandardní kvalita poskytovaných služeb a seriozní, vždy ochotný personál. Vaše transporty provedeme profesionálně a rychle. Kvalita a spolehlivost jsou nedílnou součástí našich služeb v oboru dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku