Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Libuše Bergelová - Horský hotel Doubrava

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Čistota je u nás na prvním místě. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městys Višňové - Cyklopenzion

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Vaněk - Podvihovský mlýnek

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás ohromí příroda. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku. Zarezervujte si u nás ubytování pro vaši rekreaci včas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Raszka

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EASY TRAVEL

Zaručíme vám vysokou kvalitu našich služeb. Dali jsme si za cíl, že každý zákazník prožije bezstarostnou dovolenou. Ochota nabídnout to nejlepší každému klientovi je naší základní vlastností. Nemusíte se bát úpadku kanceláře, jsme proti němu pojištění dle zákona. Pro nás je důležitá serioznost při jednání s vámi. Naše společnost se zaměřila na zvyšování znalostí personálu pobočky a současně na zkvalitnění služeb zákazníkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DCK Rekrea Plzeň, spol. s r.o. - Dovolená v zahraničí

Rádi využijeme svých znalostí cestovních služeb k Vaší spokojenosti. Víkendové pobyty osloví každého cenou i širokou nabídkou. Připravili jsme pro naše klienty širokou nabídku poznávacích zájezdů do oblíbených destinací. Naše cestovní kancelář nabízí nejširší nabídku last minute zájezdů. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku pobytů u moře za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

www.stehujiLEVNE.cz

Služby naší autodopravy zaručeně oceníte. Zajišťujeme kvalitní služby v dopravě a přepravě. Silniční doprava je naším oborem. Náš kvalifikovaný personál pro vás zajistí služby z oblasti osobní dopravy a přepravy v mimořádné kvalitě. Specializujeme se na mezinárodní služby dopravy a přepravy. V oblasti vnitrostátní dopravy máme bohaté zkušenosti. Zajistíme Vám spolehlivou přepravu při stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Kubná

Autodoprava je naší prací i zálibou. Naše znalosti neustále zdokonalujeme, a tak pro vás dokážeme zajistit ty nejlepší služby. Kvalita poskytovaných služeb je na špičkové úrovni. Rychlost a bezpečnost jsou pro nás prioritou. Jsme firma, která se specializuje na silniční dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vratislav Tomášek

Specializujeme se na profesionální autodopravu s prověřenými řidiči. Naše kvalitní služby v oblasti dopravy jsou tu pro Vás. Zařídíme pro Vás služby kamionové dopravy a přepravy. V oblasti mezinárodní služby dopravy a přepravy patříme k nejlepším na trhu. V rámci vnitrostátní dopravy se stále zdokonalujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milouš Kvinta, taxi služba

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. Velmi si zakládáme na serióznosti všech našich zaměstnanců. Ochotní zaměstnanci jsou naší skvělou vizitkou. Spolehlivost a odpovědnost, to je naše silniční přeprava. Naši dispečeři pro vás ochotně a vždy zajistí přistavení taxi a odvoz na požadovanou adresu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku