Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Hugo Sáňky, Rudice

Naše společnost provozuje jídelnu pro všechny. Naše kvalitní jídlo a pití je základ spokojenosti našich strávníků. Naším cílem je poskytovat vyváženou stravu. Během vaší cesty jsme ochotni vám zajistit jídlo. V jídelně s družinou se vašim dětem bude zajisté velmi líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Služby naší firmy zahrnují kompletní servis včetně autodopravy. Serioznost a preciznost je u nás na prvním místě. Kvalita je to, na čem záleží. Naše odborné znalosti v oblasti dopravy a přepravy můžete kdykoli využít. Umíme uspokojit i nejnáročnější logistické požadavky v oblasti silniční přepravy. Naše mezinárodní doprava je provozována pouze vozy ve výtečném technickém stavu. Naši zákazníci ocení spolehlivé služby v rámci vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zavolejsikurýra.cz, s.r.o.

I pro vás jsou připraveny služby naší autodopravy. Jsme kvalitní a rychlí. Poskytujeme našim klientům seriozní služby. Pro naše zákazníky máme připraveny služby mezinárodní dopravy. Jsme tou správnou volbou v oblasti kurýrních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fantasy Travel, s.r.o.

Jsme společnost zaměřená na cestovní zájezdy, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Nejvyšší kvalitu našich služeb Vám můžeme zaručit. Využijte služeb od nás podložené našimi znalostmi. Jsme cestovní kancelář, která je dle zákona pojištěna proti úpadku. Vyberte si zájezd z naší bohaté nabídky a užijte si dovolenou bez starostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KCK cestovní kancelář, s.r.o.

Bezpečnost zaručuje i fakt, že jsme pojištěni dle zákona. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti cestovních služeb. Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro ty, kteří nemají čas odpočívat. Vybereme pro Vás lyžařský zájezd dle Vašich potřeb. Vybereme Vám cestovní pojištění přesně podle Vašich představ. Využijte naší výhodné nabídky pro školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Vančura a Vančurová

Jsme provozovatelé té nejlepší cukrárny na trhu. Přijďte si vybrat z našich krásných a chutných dortů. Velký výběr lahodných zmrzlin. U zákusku či kávy můžete surfovat na svém zařízení díky naší wifi. Není nic lepšího než na chvíli posedět v naší kavárně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Q Logistics, s.r.o.

Poskytujeme silniční autodopravu nákladů různých rozměrů. Jsme skutečně seriozní dopravci. Přepravním službám se věnujeme s ochotou a vstřícností. Máme znalosti i zkušenosti s dopravou a přepravou. Rychlost a přesnost zaručena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasta Žáčková

Zabýváme se provozem hostince. Provozujeme hospodu s výborným jídlem. Naše hospoda nabízí širokou škálu nápojů. Zavítejte k nám ochutnat naše občerstvení. U nás se setkáte s ochotnými zaměstnanci. Připravíme příjemné prostředí pro Vaše posezení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Plzeňská

Provoz restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a hospůdka na Veselce

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v příjemném prostředí. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Vybavení zahrnuje sprchový kout. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku