Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Jakeš

Ochota pracovníků naší agentury je na prvním místě. Naše pojištění dle zákona ochrání všechny naše klienty v případě úpadku kanceláře. Vedení naší společnosti se zaměřilo na zvyšování jakosti nabízených služeb v oblasti cestovního ruchu a serioznost týmu zaměstnanců naší pobočky. Cílem naší společnosti je zajistit dostatek znalostí z oblasti cestovního ruchu tak, aby zákazníci vždy získali všechny potřebné informace. Najdete u nás širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Vyberte si u naší cestovní agentury víkendový pobyt a odpočiňte si tak po dlouhém týdnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Hronová - Smíšenka Věrka

Zaměřujeme se na provozování cukrárny. Prodáváme vysoce kvalitní zákusky. Nabízíme vám příjemné prostředí naší cukrárny. Pro nás je prioritou usměvavý a ochotný personál. Prodáváme cukrovinky pro děti i dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GO TRAVEL spol. s r.o.

Naše firma se zabývá provozováním spolehlivé silniční autodopravy za rozumné ceny. Kvalitní služby získáte u nás. Co se týče dopravy a přepravy, počítejte u nás s maximální seriózností. Neváhejte vyzkoušet naši firmu zaměřenou na rychlou přepravu. Zabýváme se silniční nákladní dopravou a přepravou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Jirsová-doprava

Naše společnost se zabývá autodopravou dle vašich požadavků. Díky spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb silniční dopravy a přepravy máme mnoho spokojených zákazníků, kteří naše služby využívají pravidelně. Management naší společnosti klade velký důraz na vysokou jakost poskytovaných služeb z oblasti dopravy a přepravy. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti přepravy. Mnozí klienti si cení ochoty a kvalitní práce našich přepravců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Rynekr

Naše autodoprava se přizpůsobí vašim požadavkům. Naše společnost zabezpečuje veškerou silniční přepravu. Naším krédem je slušnost, ochota a příjemné vystupování. Vedení naší společnosti má striktní a nekompromisní požadavky na kvalitu našich služeb. V oblasti dopravy a přepravy platíme za odborníky s maximální znalostí. Pro naše klienty jsme schopni nabídnout a zajistit nadstandardní služby spojené s oblastí nákladní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kněžourek

Snadno Vám zajistíme i služby v oblasti autodopravy. Jsme seriózním přepravcem. Naši řidiči vám mohou nabídnout dlouholeté znalosti a zkušenosti v dopravě. Jsme známí perfektní organizací dopravy a rychlou přepravou. Vážíme si každého zákazníka, proto je naše ochota a vstřícnost samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na Křižovatce - Hospody a hostince

Provozujeme útulnou hospůdku. V naší hospodě poskytujeme kvalitní služby v oblasti míchaných nápojů. Jsme hospodou čepující jen ta nejkvalitnější piva. Prodáváme kvalitní a čerstvá jídla. Připravíme pro Vás příjemné prostředí. Přijďte si vybrat z našich chutných alkoholických nápojů. Přijďte si vybrat z našich chutných nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U SLUNCE

Z naší nabídky jídel si jistě vyberete to nejlepší pro sebe i vaše děti. V našem motorestu si nápoj vyberete i vy. Pro naše hosty zajišťujeme příjemné prostředí. Náš motorest Vám zajistí i občerstvení. Jsme vysoce kvalitní motorest.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie Dal Conte

Provozujeme pizzerii s nabídkou pravé italské pizzy, panini, toastů, tramezzini a salátů. Zajišťujeme i rozvoz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

McDonald´s

Zvolte si z naší široké nabídky rychlého občerstvení. Přijďte si dát něco dobrého do našeho rychlého občerstvení. Přijďte se si k nám odpočinout do příjemného prostředí. V našem rychlém občerstvení prodáváme nejlepší nápoje. Ochota je základem našeho vystupování. Neváhejte ochutnat naše pokrmy z čerstvých surovin. Naše motto zní: Kvalita!.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku