Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HACIENDA MEXICANA - Miloslav Ondráček

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. Poskytujeme kvalitní ubytování v motorestu. Jen my ochotně splníme vaše služby. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji. Součástí našeho motorestu je i restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Bartoloměj

Nabízíme jídla a speciality italské a chorvatské kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sushi Plus s.r.o.

Nabízíme sushi speciality. Poskytujeme polední menu i rozvoz jídla. Pořádáme kurzy výuky sushi. Umožňujeme rezervaci on-line.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Mucha

Našemu rychlému občerstvení neodoláte. Specializujeme se na kvalitu podávaných jídel. Vytvořili jsem pro naše zákazníky příjemné prostředí se vstřícnou obsluhou. U nás si vychutnáte dobré jídlo s ochotnou obsluhou. Vyberte si u nás z nabídky našich jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinařství Turold Mikulov, s.r.o.

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Hajný - Hotel Racek

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naše ubytovací zařízení se nachází v turisticky žádané lokalitě, kde je možné podnikat nejrůznější výlety do okolí. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. U nás si můžete zapůjčit i lodě. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Karolinka

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v příjemném prostředí vyhledávané lokality. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Kratochvíl - Pension Aladin

Rádi vás u nás ubytujeme. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turist, s.r.o. - Parkhotel Mozolov

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Vydejte se na výlet, poznávat přírodu a pamětihodnosti našeho okolí. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Jsme provozovatel kempu. Nabízíme vám volně k využití náš krytý bazén. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domino bar

Provozování baru je pro nás jednoduchá záležitost. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí a ochotnou obsluhu. Občerstvit se můžete ve stylovém baru. Těší nás, že jste si objednali z naší nabídky nápojů. Útulné, příjemné prostředí a ochotní pracovníci, to z nás dělá vyhledávaný bar. Naše zboží je vždy vyrobeno tak, aby vyhovovalo vašim nárokům na kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku