Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace a bowling RAKOVEC

Nabízíme bohatý jídelníček. Jen my ochotně splníme vaše služby. U nás se setkáte s příjemným prostředím. Náš motorest má pro Vás i wifi připojení. Náš motorest je pro Vás ten pravý, pokud sháníte ubytování na Vašich cestách. Ochutnejte naše denní menu. Součástí naší restaurace je také bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U bílého koníčka

Nabídka jídel čínské kuchyně a různých druhů vín. K dispozici je venkovní a krytá zahrádka. Nové v naší nabídce jídel naleznete i sushi. Jídlo můžete vybírat ze stálého, poledního i večerního menu. Zajišťujeme rozvoz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Horyna, občerstvení

Vychutnejte si naše výborné rychlé občerstvení. Neváhejte ochutnat naše rychlé občerstvení. V naší nabídce najdete jídla z vždy čerstvých surovin. Naším cílem je, aby si u nás zákazníci jídlo vychutnali v příjemném prostředí. Hýčkáme naše zákazníky a jsme připraveni se o vás ochotně a profesionálně postarat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum

Služby, které nabízíme turistům, zaručeně oceníte. Naše služby můžete využívat i v němčině. U nás nebudete mít problém domluvit se anglicky. U nás se domluvíte vždy i česky. Jsme rusky hovořící společností. Poskytujeme exkurze a prohlídky také italsky. Pro turisty nabízíme služby francouzsky hovořícího překladatele. Zajistíme vám zajímavé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Terezka

Využijte našeho příjemného ubytování. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Tribuna

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Maryško - penzion

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. K dispozici Vám je společná kuchyň. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Vrabcová - Chata Solunka

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. U nás máte možnost udělat si příjemný výlet do okolí. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Emma

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. K možnostem vyžití, které nabízíme, patří také koupání. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Club EDEN

Naše služby v oblasti provozování baru Vám jsou k dispozici. Naší ochoty si zákazníci velmi cení. Svého postavení jsme dosáhli díky spolehlivosti a kvalitě služeb. Naši hosté jsou velmi spokojeni s návštěvou našeho baru díky ochotě personálu a bohatému sortimentu nejrůznějších nápojů. Příjemné prostředí našeho baru je to, co hledáte. Přijďte si pochutnat na našem občerstvení. Náš noční klub poskytuje diskrétní zázemí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku