Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Oříšek

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasta Kulíšková - Hotel Jelínek

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Navštivte nás a přesvědčte se o tom, jak příjemné prostředí nabízíme. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Potraviny u Laciny, s.r.o.

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Zajišťujeme pobyty pro školy. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Libuše Jirschová - Penzion Eva

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Můžete si vybrat také ubytování v apartmánu. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svelbl Josef - Autokemp Ždáň

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Rádi vás přivítáme v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ANTIK BAR

Provozujeme hostinec s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Připravujeme občerstvení dle požadavků zákazníka. Náš šéfkuchař připravuje všechna jídla s láskou a z čerstvých surovin. Naše hospoda se zaměřuje na prodej nápojů. Přijďte si posedět u piva. V naší restauraci můžete očekávat to nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EXPO CLUB restaurant

Provoz restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Krčma

Nabídka jídel mezinárodní kuchyně, výběr pizz. Možnost pořádání oslav, rautů, školení a firemních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku