Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIPGAMES a.s.

Zprostředkujeme Vám provozování baru. Svou návštěvu u nás si můžete zpestřit i lehkým občerstvením. Velký sortiment nápojů v našem baru dává hostům velkou možnost výběru. Široká škála exotických koktejlů, alkoholických nápojů a přátelská atmosféra si Vás podmaní. Naše široká nabídka nealkoholických nápojů uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Při návštěvě našeho sportbaru zažijete fantastickou atmosféru. Pokud hledáte povyražení, ruleta je to pravé pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daltour, spol. s r.o.

Jsme cestovní agentura, která je dle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Jsme firma, která dbá na kvalitu v oblasti cestovní služeb. Znalost destinace je samozřejmostí. S dotazy k poskytovaným službám z oblasti cestovního ruchu se naši zákazníci obrací na náš seriózní a ochotný personál. Jsme ochotným partnerem v poskytování cestovních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BENEA, s.r.o.

Provozujeme cukrárnu, kde se budete cítit skvěle. Jsme jedničkou na trhu v prodeji zákusků. Naše dorty jsou nejlepší v okolí. Využijte naší nabídky na prodej čerstvého pečiva. Koupit si u nás můžete ze sladkého sortimentu například koláček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Xair, s.r.o.

V naší firmě poskytujeme služby v autodopravě. Z naší společnosti získáte profesionalitu a serioznost. Perfektní znalost činností v dopravě a přepravě je u nás samozřejmostí. V dopravě a přepravě se zvláště věnujeme silniční oblasti. V oblasti dopravy a přepravy u nás čekejte nejvyšší ochotu. Zajistěte si u nás služby letecké dopravy a přepravy. Zaměřili jsme se na vysoce kvalitní služby taxi v cenově příjemných relacích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MH Zasilatelství, s.r.o.

Jsme profesionální společnost zabývající se autodopravou. Nabízíme vám naše znalosti a praxi. Přepravujeme rychle a ochotně. Počítejte u nás se seriózním a velmi rychlým jednáním. Naším cílem je rychle a spolehlivě odvedená práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Hruška

Služby v oblasti autodopravy jsou naší hlavní činností. Naše společnost důsledně dbá nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale rovněž i na serioznost a ochotu našich zaměstnanců. Na znalost našich pracovníků je spolehnutí. Zajišťujeme kompletní škálu služeb silniční přepravy. Klienti si váží naší serioznosti. Zajišťujeme služby v rámci vnitrostátní dopravy a přepravy. Jsme jedničkou na trhu v oblasti kontejnerové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Myslivec-odtahová služba

Naše společnost nabízí prověřenou autodopravu. Konečně spolehlivá a kvalitní doprava. Ke každému vašemu přání přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše silniční odtahová služba zajistí převoz nebo odtah aut všech typů. Obraťte se na nás i s prosbou o odtah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Hnát

Specializujeme se na autodopravu. Naše dopravní kvalitní služby Vám jsou k dispozici. V oblasti dopravy a přepravy je pro naši firmu serióznost nepostradatená. Zajišťujeme veškeré druhy silniční přepravy. Ochotně se přizpůsobíme vašim požadavkům. Spolehněte se na naši taxi službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Dobrá trafika

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Naše zmrzlina láká k posezení. Klidné prostředí nabízí naše zahrádka. Vyznačujeme se tím, že naše kavárna je nekuřácká. O víno se u nás starají nejlepší someliéři. Pohár plný ovoce doplňuje dojem z vaší návštěvy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku