Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Zlínský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Zlínský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JIŘÍ MASAŘ, s.r.o.

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. K dispozici Vám je společná kuchyň. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysokoškolská kolej nám. T. G. Masaryka

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. Naše ubytování je vždy čisté. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. U nás máte možnost využití naší praktické vybavené prádelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pozimos, a.s. - Ubytovna Zlín Růmy

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v chalupách. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Morava

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Zelené

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Domov

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garni hotel Na výsluní

Naše firma zajišťuje ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. Zabýváme se ubytováním v penzionech. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Novák - Penzion Na Dolinkách

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Duroňová - Valašský šenk

Naše firma dává také možnost ubytování. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku