Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Sokolov)

Cestovní služby a pohostinství Sokolov

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marta Petrželková

V rámci provozování našeho baru se snažíme vyhovět přáním a požadavkům našich zákazníků. V našem baru jsme pro vás připravili zajímavou nabídku teplých i studených nápojů. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Poskytujeme kvalitní pohostinské služby. Hosté našeho baru si užívají občerstvení i obsluhu na úrovni. Vychutnejte si výborné alkoholické drinky za nejlepší ceny. Vyberte si ze široké nabídky nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Radek Škarda

Naším heslem je bezstarostná dovolená. Kvalitu našich služeb dokazuje velké množství spokojených klientů. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má podstatné znalosti v oblasti cestovních zájezdů. Ochotu nabídnout zákazníkovi to nejlepší Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Hruška Cestovní a obchodní kancelář

Vyjeďte s námi na bezstarostnou dovolenou. Školní zájezdy a výlety organizujeme pravidelně. K nabídce naší cestovní kanceláře patří také víkendové pobyty. V rámci nabídky služeb z oblasti cestovního ruchu nabízíme nejrůznější pobytové zájezdy. V naší cestovní agentuře Vám nabídneme poznávací pobyty ušité na míru. Přinášíme také možnost pobytů pro seniory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Plas

Provozujeme cukrárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. U nás si vybere každý svůj oblíbený nápoj. Pochutnat si můžete na čerstvém zákusku z kvalitních surovin. Pro nás je prioritou usměvavý a ochotný personál. Naše služby jsou odrazem kvality. Cukrářské výrobky nabízíme včetně služby rozvozu. Zpříjemněte si svůj den naším pohárem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Provozujeme autodopravu. Silniční služby jsou naší specializací. V oblasti dopravy a přepravy platíme za odborníky s nejvyšší možnou mírou ochoty. Mimo jiné poskytuje naše společnost mezinárodní dopravu. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

S naši autodopravou přepravujeme vaše zboží 24 hodin denně. Serioznost a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při přepravě Vašeho zboží. Vyzkoušejte také naše služby mezinárodní dopravy a přepravy. Naše firma se zaměřuje na oblast vnitrostátní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HDB Trans, s.r.o.

Jsme přepravní společnost zaměřující se na autodopravu. V dopravě a přepravě jsme známí kvalitou našich služeb. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na nákladní přepravu. Jsme odborníci v mezinárodní dopravě. Naše firma se zaměřuje na vnitrostátní dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Sivák, nákladní silniční doprava

Na požádání pro vás rádi zajistíme jakékoli služby v oblasti autodopravy. K našim zákazníkům jsme příjemní a ochotní. Se seriózností u nás nešetříme. Silniční doprava a přeprava je naší doménou. V oblasti rychlosti dopravy úspěšně uspokojujeme požadavky zákazníků. Poskytujeme služby v rámci nákladní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DPD CZ

V naší autodopravě používáme prvotřídní vozidla. Nadstandardně rychlé jednání je nám vlastní. Naše společnost neustále zvyšuje nároky na znalosti, ochotu a další osobní kvality našeho personálu. Zařídíme pro Vás služby mezinárodní dopravy a přepravy. Zákazníkům nabízíme služby vnitrostátní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Continental Cargo Carriers Trucking, s.r.o.

Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti autodopravy. Zajistíme profesionální dopravu vašeho zboží včetně ochotného přístupu našeho řidiče. Našim klientům zaručujeme rychlost našich služeb. V oblasti cestovních služeb jsme velmi seriozní firma. Mezinárodní doprava je naší specializací. Zabýváme se skladováním zboží. V rámci logistiky zajišťujeme i přepravu zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku