Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Olomoucký kraj)

Cestovní služby a pohostinství Olomoucký kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pivnice Haná

Naše firma provozuje síť hostinců. Naše hospoda vás pohostí světlým i tmavým pivem. Rádi Vám připravíme jídla dle Vašich představ. Nabízíme Vám posezení v příjemném prostředí. Z naší pestré nabídky občerstvení si jistě vyberete. Naše nápoje jsou vhodné ke každému jídlu a ke každé příležitosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RELAX CENTRUM;

Zajišťujeme plynulý chod a provoz našeho hostince. Rádi pro Vás připravíme výborné pivo. Garantujeme Vám nejlepší kvalitu našich služeb. Nabízíme Vám posezení v příjemném prostředí. Naše nápoje uspokojí vaše chuťové polštářky. Vyberte si některé z našich kvalitních jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Lachnitová

Zabýváme se provozováním hostince. U nás poskytujeme nejvyšší kvalitu našich služeb pro každého. Pro hosty máme připravené pivo prvotřídní kvality. Zavítejte k nám ochutnat naše občerstvení. Navštivte také příjemné prostředí našeho podniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospůdka U Pedyho

Provozujeme hostinec, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních pokrmů. V našem hostinci si můžete vybrat mezi různými nápoji. Z našich kvalitních jídel si jistě vyberete i Vy. Odpočiňte si u nás v příjemném prostředí. Přijďte s přáteli posedět nad sklenkou oroseného piva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Cementář

Jsme odborníky na provozování hotelové restaurace. Pečlivě pro vás vybíráme jídla do našeho jídelníčku. Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí. Našim klientům doporučujeme také možnost využití salonku. Určitě oceníte naši mezinárodní kuchyni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Astra

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Příjemné prostředí u nás je jedním z důvodů k vaší návštěvě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sirkárna

Provozujeme kavárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt. Zabýváme se nabídkou občerstvení. V naší nabídce jsou zahrnuty nápoje různých druhů. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Mahler

Zabýváme se provozováním kavárny. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Naše zmrzlina láká k posezení. Naše koktejly připravujeme podle mistrovských receptur. Poháry naší kavárny Vám opravdu zachutnají. Nabízené menu zakončí zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Na zábradlí

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. Nechte své děti vyřádit v dětském koutku naší kavárny. Naše nekuřácká kavárna nabízí zajímavé prostředí s moderním vybavením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest na Peci

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. Jsme motorest, který poskytuje vysoce kvalitní služby. Jsme motorest, který Vám nabídne příjemné prostředí. Nejen v horkých dnech si u nás můžete dát příjemně vychlazený nápoj. V rámci motorestu provozujeme i restauraci. Za naše služby přijímáme i stravenky. V našem motorestu vaříme převážně českou kuchyni. Zahrajte si šipky v našem motorestu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku