Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Olomoucký kraj)

Cestovní služby a pohostinství Olomoucký kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dagmar Ondrušová - Odtahové služby

Zákazníci oceňují kvalitu naší autodopravy. Naše silniční doprava je určena každému zákazníkovi. Vedení naší společnosti má striktní a nekompromisní požadavky na kvalitu našich služeb. V oblasti dopravy a přepravy máme díky naší vysoké ochotě výborné reference. Spolehlivé služby nejen v rámci nákladní dopravy. Využijte u nás služeb v oblasti osobní dopravy a přepravy. Můžeme pro Vás zajistit také odtahové služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Krhánek - Ubytování v soukromí

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Pán

Zajišťujeme autodopravu. Jsme přepravní kancelář, na jejíž ochotu se můžete spolehnout. Garantujeme Vám naprostou serióznost jednání s každým klientem. Zabýváme se také službami z oblasti silniční dopravy a přepravy. Na požádání Vám zajistíme služby stěhování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duhová Čajovna

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. K čaji Vám nabídneme i vodní dýmku. Využijte naše prostory čajovny k přednáškám. Zařízený dětský koutek umožňuje strávit u nás hodnotný čas s celou rodinou. Na náš zelený čaj se budete s chutí vracet!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Fiedor - Penzion Anna

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Finsterle

Provádíme komplexní služby v autodopravě. Využijte naši kvalitní dopravu. Serioznost je to, co naši zákazníci potřebují. Na znalost našich pracovníků je spolehnutí. Jsme ochotní, rychlí a spolehliví. Zaměřujeme se i na mezinárodní služby dopravy a přepravy. Vyzkoušejte sami naše služby v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milada Hoplíčková

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Lošťák

S autodopravou se obraťte na nás. Disponujeme důležitými znalostmi v dopravě a přepravě. Nabízíme kvalitní služby v oblasti dopravy a přepravy. Zákazníkům nabízíme cenově výhodnou silniční dopravu a přepravu. Jsme firma, která se specializuje na vnitrostátní přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Pitner

Provádíme autodopravu v různých typech vozidel. Naše rychlost je výjimečná. U naší přepravní společnosti můžete počítat se seriózním jednáním. Rádi vám poskytneme i naše osvědčené služby v oblasti autobusové dopravy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti autobusové dopravy. Využijte naše služby na mezinárodní dopravu a přepravu. Jsme společností, která se zaměřuje na vnitrostátní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku