Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Liberecký kraj)

Cestovní služby a pohostinství Liberecký kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BusLine, a.s.

Neváhejte využít našich skvělých služeb v oblasti autodopravy. Rádi pro vás zajistíme spolehlivé služby v oblasti autobusové dopravy. Využijte u nás služeb autobusové dopravy a přepravy. Zajistíme Vám služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Zaměřujeme na vnitrostátní dopravu a přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Chrastava

Máme ty nejlepší služby pro turisty. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku. Známe přání turistů a snažíme se je plnit. Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Maxov, spol. s r.o. - ubytování

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Naše chalupy si jistě zamilujete. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Dvou skal

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Severka

Provozujeme nekuřáckou restauraci se zahrádkou. Nabízíme speciality na lávových kamenech, minutkovou kuchyni, steaky z různých druhů masa nebo lahodný a čerstvý tatarský biftek. V nabídce máme alkoholické i nealkoholické nápoje. Možnost pořádání rodinných oslav, promocí nebo svateb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Šimon

Naše společnost se věnuje kvalitní autodopravě. Poskytujeme silniční servis. U nás se dočkáte pouze ochotného přístupu a kvalitních služeb. Naši zkušení pracovníci vám neprodleně zajistí autobusovou dopravu. Poskytneme Vám služby autobusové dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Nápoje naší kavárny jsou nejlepší v okolí. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy. Káva u nás vám zpříjemní den. Pro příjemné zakončení našeho menu je možné využít z naší nabídky vynikající zákusky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Bowling

Provoz restaurace s dvěma bowlingovými drahami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář KATU

Platíme za odborníky na víkendové pobyty. Spokojení zákazníci si vybrali pobytové zájezdy z naší nabídky. Pokud nechcete trávit dovolenou pouze v hotelu, v naší nabídce naleznete spousty poznávacích pobytů. Nabízíme velké množství lyžařských zájezdů pro každého. Přicházíme také s nabídkou výhodných cyklistických pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku