Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Kraj Vysočina)

Cestovní služby a pohostinství Kraj Vysočina

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mirka taxi

taxislužba

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paipo Surf Bar - Bary

Poskytujeme možnost provozování baru. V našem baru můžete strávit příjemný večer s osvěžujícími nápoji a kvalitní obsluhou. Náš bar nabízí posezení v příjemném prostředí. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Přijďte k nám ochutnat koktejly i další sortiment občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Fair Play

Využijte provozování baru s perfektně vyškoleným personálem. Nabízíme příjemné prostředí, velký sortiment nápojů a k dispozici pro naše hosty máme i kulečník. U nás si můžete jen tak popovídat s přáteli nebo si zahrát šipky. Ruleta je jednou z nejoblíbenějších hazardních her u nás. Zábavný večer u nás můžete doladit i hudbou z jukeboxu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní vinárna Žáček

Provozování baru bude s námi jednoduché. V našem baru jsme se zaměřili na spokojenost našich hostů, které jsme dosáhli díky velkému sortimentu nápojů, atraktivnímu prostředí a příjemné obsluze. Pokud hledáte příjemné prostředí, u nás ho určitě naleznete. Poskytujeme kvalitní alkoholické i nealkoholické drinky a hlavně lidi, kteří si každý večer zde naplno užívají. Jen v naší vinárně si můžete být jistí, že dostanete kvalitní víno od prověřených dodavatelů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Zuda- rechlé občerstvení

Nabídka našich služeb se týká i provozování baru. Občerstvení je součástí našich služeb. Náš bar nabízí posezení v příjemném prostředí. Snažíme se být co nejvíce ochotným barem. V našem baru jsme se zaměřili na kvalitní obsluhu a velký výběr nápojů. Jsme barem, který dbá na kvalitu poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Kapra

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Nabízíme celou škálu chutných nápojů. V našem sportbaru zažijete pohlcující atmosféru a můžete ochutnat velký výběr nápojů i dalšího občerstvení. Příjemný večer u nás můžete zakončit kulečníkem. Přijďte si k nám s přáteli zahrát šipky. Nabízíme výborné, ledově chlazené pivo a další nápoje. Mnoho lidí je zvyklých dát si během dne kávu, proto jsme ji pro vás připravili i my. Naši hosté si velmi oblíbili nainstalovaný stolní fotbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D.E.O. servis, s.r.o.

Nabídneme Vám zajištění celních služeb. Naše firma Vám zprostředkuje rychlost při zařizování celních služeb. Využijte také našich služeb poradenství v oblasti celních služeb. Nabídka služeb v celní oblasti se znalostí veškeré problematiky. Naším krédem v celních službách je serioznost a kvalita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Vágner

Naše cestovní služby jsou tu pro Vás ve vysoké kvalitě. Ochotně naplánujeme vaši dovolenou do posledního detailu. Pojeďte s námi na bezstarostnou dovolenou, nebudete litovat. Na veškeré poskytované služby jsme pojištěni dle zákona. Od nás čekejte hlavně serioznost. Díky naší průvodcovské činnosti budete vždy v obraze..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Mašek

Jsme cestovní kancelář, která poskytuje vysoce kvalitní cestovní služby. Snažíme se být co nejvíce ochotným partnerem v oblasti poskytování cestovních služeb a pohostinství. Zprostředkování bezstarostné dovolené je naší výsadou. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti cestovních služeb. Jsme pojištěni dle zákona na každou nepříznivou situaci. Zaručujeme Vám seriózní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Doležalová

Naše cestovní kancelář je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Máme velké znalosti o mnoha cílových destinacích. S našimi kvalitními cestovními službami budete spokojeni. Připravili jsme pro zákazníky velký výběr zájezdů do různých destinací, bezstarostnou dovolenou si u nás můžete zakoupit ještě dnes. Využijte naši nabídku na poznávací zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku