Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovy Vary)

Cestovní služby a pohostinství Karlovy Vary

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apartmán Ostrovská

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna U Štádlerů

V naší vinárně najdete velkou nabídku vín. U nás si víno vypijete v příjemném prostředí. Provozujeme vinárnu s nabídkou skvělého občerstvení. Zastavte se u nás na skvělé míchané alkoholické drinky. V naší vinotéce nabízíme i nealkoholické nápoje. Přesvědčte se sami o kvalitní nabídce vín v naší vinárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regent

Pomůžeme Vám s provozováním baru. V naší nabídce nechybí ani chutné nápoje. V našem baru si zakládáme na podávání nápojů pouze z kvalitních surovin. Zákazníci našeho baru doporučují naše služby díky kvalitnímu občerstvení a příjemné obsluze. Spokojení zákazníci oceňují vlídnost a ochotu personálu. Přijďte posedět do příjemného prostředí a přitom si vypít skleničku dobrého nealkoholického nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regent´s club

Provozování baru bude díky nám jednoduché. Není nic příjemnějšího, než si zajít po dlouhém dnu na pivo. Nabízíme Vám vždy jen ty nejkvalitnější vína. Hosté si u nás užívají příjemné posezení i lahodné koktejly. Připravili jsme pro vás bohatý výběr káv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Zábranská - celní agentura- Celní deklarace

Můžeme pro Vás zajistit celní služby. Nabídka služeb v celní oblasti se znalostí veškeré problematiky. Najdete u nás vždy ochotu při komunikaci se zákazníkem v zajištění celních služeb. Naší prioritou je serioznost v celních službách. Naše společnost je zaměřená na kvalitu u celních služeb. Můžete u nás využít i služeb poradenství v oblasti celních služeb. Zajišťujeme také celní řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Eva Hajšmanová Veselá

Našim klientům zajistíme zejména kvalitu cestovních služeb. Naší prvotní nabídkou jsou seriózní služby. Ohledně víkendových pobytů jsme jedni z nejlepších. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky pobytových zájezdů. Naše poznávací zájezdy jsou velice oblíbené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horské středisko PAM

Vynikáme v oblasti školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty osloví každého cenou i širokou nabídkou. Letní pobytové i poznávací zájezdy od nás se vám vyplatí. Naši spokojení zákazníci využívají výhodných cen k nákupu zimní dovolené. Překrásné dovolené a zájezdy pro rodiny s dětmi nabízíme za výhodné ceny. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku pro školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Michálková- cestovní kancelář

Naše firma sází na kvalitu. Naši pracovníci jsou připraveni Vám ochotně kdykoliv pomoci s výběrem toho správného pobytu. S námi máte záruku bezstarostné dovolené. Naše společnost je pojištěna dle zákona. Naše společnost má stabilní místo na trhu díky cenově dostupným službám v oblasti cestovního ruchu a znalostem zkušeného týmu zaměstnanců. Očekávejte od nás vždy jen seriózní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SUN TRAVEL, s.r.o.

Naši delegáti vám ochotně pomohou, pokud nastane jakýkoli zádrhel. Spolehněte se na serióznost našich služeb. Snadno pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu našich služeb. Na naši cestovní společnost je spolehnutí na základě velkých znalostí z cestování. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKWO, s.r.o.

Vyberte si tu nejlepší dovolenou u nás, vždy ochotně poradíme. Na kvalitu nabízených služeb na naší pobočce máme nekompromisní požadavky. Nabízíme Vám naše znalosti z oblasti cestovních služeb a pohostinství. S námi zažijete bezstarostnou dovolenou. Naše víkendové pobyty jsou velmi oblíbené a vyhledávané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku