Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovy Vary)

Cestovní služby a pohostinství Karlovy Vary

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Slash Bar

Naši spokojení hosté oceňují úsilí s jakým provozujeme náš bar. Těší nás, že jste si objednali z naší nabídky nápojů. Ochota je našemu personálu vlastní. Máme připraveno občerstvení i pro ty největší hladovce. Svým hostům nabízíme příjemné prostředí s příjemnou obsluhou. Hosté našeho baru oceňují příjemnou a kvalitní obsluhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Club Malá Dvorana

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. V našem baru jsme se zaměřili na kvalitní obsluhu a velký výběr nápojů. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Naše prostory jsou kuřácké. Nabízíme vám nekuřácké prostory. Pro naše hosty máme k dispozici internetové připojení přes wifi. Pro naše hosty jsme vybrali tu nejlepší kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportbar

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Náš bar nabízí také alkoholické nápoje, míchané nápoje a spousty dalších. Vyberte si ze široké nabídky nealkoholických nápojů. V našem sport baru si užijete s přáteli tu pravou sportovní atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dominika Bílková

Při návštěvě naší pobočky cestovní kanceláře Vám jsou k dispozici naši seriózní zaměstnanci. Jsme velmi nároční na kvalitu. Splňujeme zákonnou povinnost pojištění proti úpadku. Bezstarostná dovolená je přesně to, co si každý zaslouží, s námi si ji užijete. Zaměřujeme se na průvodcovskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Košťálová

Naši spokojení klienti si užili bezstarostnou dovolenou, kterou zakoupili na naší pobočce. Jsme firma, která poskytuje kvalitní služby v oblasti cestování. Naše poznávací zájezdy rozšíří vaše všeobecné znalosti. Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás důležitá. Ručíme Vám za to, že naše cestovní společnost je opravdu seriózní. Na námi poskytované služby jsme pojištěni dle zákona..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fixall Travel, s.r.o.

Garantujeme vám, že jsme pojištění proti úpadku, jak to nařizuje zákon. Na pobočkách naší agentury Vám ochotný personál pomůže vybrat nejvýhodnější zájezd. Neustále prokazujeme svoji serioznost a stabilitu. Rádi se postaráme o organizaci vašeho školního zájezdu nebo výletu. Na našich víkendových pobytech zažijete krásné chvíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AL - 7, s.r.o. - Dovolená v zahraničí

Chcete-li při výběru dovolené sáhnout po kvalitních zájezdech, jste u nás na správné adrese. Vyzkoušejte naši bezstarostnou dovolenou, při níž si skutečně odpočinete a vyčistíte hlavu. Naše společnost se zaměřila na průběžné vzdělávání personálu tak, aby měl dostatek znalostí a zkušeností, a dovedl odpovědět zákazníkům na jejich dotazy. Se seriozností se u nás setkáte kdykoliv. Vždy se pojišťujeme proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona. Ochotní zaměstnanci naší pobočky pomohou zákazníkům s výběrem služeb podle jejich představ a požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kleopatra - Tours, Karlovarská lázeňská společnost, s.r.o.

Garantujeme pojištění našich služeb dle zákona. Naše firma má velké znalosti v oblasti cestování. Seriózní přístup našeho personálu a péče o zákazníky je na naší pobočce samozřejmostí. Zaručíme se Vám za bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Real Time Travel, s.r.o.

Vybudovali jsme úspěšnou společnost zabývající poskytováním služeb a produktů zaměřených na cestovní ruch díky našim nekompromisním požadavkům na kvalitu naší nabídky. Náš personál má velmi dobré znalosti každé nabízené destinace. Zprostředkujeme zájezd a výlet pro vaši školu. Platíme za odborníky na víkendové pobyty. U nás seženete jedny z nejvýhodnějších letenek na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Klimešová

Pokud potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího zájezdu, náš ochotný personál se Vám bude věnovat. Při poskytování našich služeb nám pomáhají naše znalosti vybraných destinací. V nabídce naší cestovní kanceláře je bohatý výběr víkendových pobytů. Letenky za výhodnou cenu jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku