Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PENSION AKROPOLIS Mariánské Lázně

Penzion Akropolis se nachází na Goethově náměstí v klidném lázeňském území 150 m od lázeňské Kolonády s minerálními prameny a se zpívající fontánou. V penzionu jsou 2 jednolůžkové pokoje a 10 dvoulůžkových pokojů. Prostorné pokoje jsou standartně vybaveny sprchou, WC , vysoušečem vlasů, SAT-TV, ledničkou, trezorem, telefonem s přímou volbou, rychlovarnou konvicí a nádobím. V celém objektu je možné bezplatné WI-FI připojení! Salonek - možnost pronájmu na svatby, rauty, jednání, oslavy a pod.Salonek pro 25 hostů i více. Zajištění lázeňské léčby, výletů, transfery. Snídaně formou švédských stolů je podávána v restauraci sousedního lázeňského hotelu Hvězda - 30 sekund chůze vzdáleném..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slash Bar

Naši spokojení hosté oceňují úsilí s jakým provozujeme náš bar. Těší nás, že jste si objednali z naší nabídky nápojů. Ochota je našemu personálu vlastní. Máme připraveno občerstvení i pro ty největší hladovce. Svým hostům nabízíme příjemné prostředí s příjemnou obsluhou. Hosté našeho baru oceňují příjemnou a kvalitní obsluhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Guzylaková

Provozujeme bar pro různé akce a oslavy. U nás vás obsloužíme rychle a ochotně. Jsme barem s charakteristický moderním designem, příjemnou obsluhou a tím potvrzuje zájem veřejnosti o kvalitní gastronomii. Rádi vám poskytneme střechu nad hlavou i s občerstvením. Hezké chvíle u dobrého jídla a pití můžete strávit v naší restauraci. Jsme kuřáckým barem. V našem nekuřáckém baru Vás nebude obtěžovat cigaretový kouř..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

King´s Club Bar

Zabýváme se provozováním baru. V našem baru podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje. Přijďte si vychutnat skleničku dobrého pití do našeho příjemného prostředí. Jsme barem, který dbá na kvalitu poskytovaných služeb včetně ochotného personálu. Odpočiňte si a vychutnejte speciality našeho občerstvení. Na našich provozovnách Vám nabízíme 100% kvalitu. Náš personál vám zodpoví veškeré otázky týkající se ohledně podávaného alkoholu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportbar

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Náš bar nabízí také alkoholické nápoje, míchané nápoje a spousty dalších. Vyberte si ze široké nabídky nealkoholických nápojů. V našem sport baru si užijete s přáteli tu pravou sportovní atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Eduard Moskva - Celní deklarace - Edro - Celní deklarace

Rádi Vám poskytneme i celní služby. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti celních služeb. Nabídka služeb v celní oblasti se znalostí veškeré problematiky. Naše společnost Vám ochotně poradí v celní problematice. Vyřídíme za vás v rychlosti veškeré celní služby. Provádíme celní služby s ohledem na serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Alexandre Veingold

Naše společnost, poskytující cestovní služby a pohostinství, je pojištěna dle zákona. Na pobočce naší společnosti vás obslouží ochotný a úslužný personál s příjemným vystupováním, který se vám bude maximálně věnovat a pomůže vám s výběrem nabízených služeb. Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem cestovního odvětví, nabízíme našim zákazníkům ty nejlepší podmínky. Zaměstnanci naší pobočky seriózně a ochotně zodpoví všechny dotazy k nabídce zájezdů a dalším službám poskytovaným v oblasti cestovního ruchu. Spokojení zákazníci využili naší nabídky na kvalitní služby zaměřené na oblast cestovního ruchu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Magdalena Benešová

Dáváme si záležet na ochotě našich zaměstnanců při prodeji cestovních zájezdů. Díky našim znalostem v oblasti cestovních služeb a pohostinství, Vám můžeme nabídnout skvělý servis. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky zájezdů, které jsou pojištěné dle zákona. Našim zákazníkům poskytujeme nejlepší kvalitu cestovních služeb. Rádi Vám zařídíme bezstarostnou dovolenou. Prioritou naší společnosti je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka kvalitních služeb v oblasti cestovního ruchu za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Vít

Naše cestovní služby jsou tu pro Vás ve vysoké kvalitě. Nabízíme vám seriozní služby i jednání. Jsme cestovní kancelář, která si zakládá na své ochotě ke klientům. Naše firma je dle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Toužíte po dovolené bez starostí? S námi jí zažijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia - lázně a. s.

Jsme pojištěni dle zákona na poskytované cestovní služby. U nás se můžete spolehnout na maximální serioznost. Pouze s námi vás čeká bezstarostná dovolená. Naše cestovní kancelář nabízí kvalitní cestovní služby. Jsme cestovní firma, na kterou se můžete spolehnout díky naším znalostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku