Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Informační centrum Nejdek

Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Zabýváme se nabídkami s ubytováním. Zakoupíte u nás vstupenky na různé akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gennadiy Stepanenko - DEMI TOUR.CZ

Na pobočce naší společnosti, která se věnuje poskytování služeb turistům, čeká na zákazníky příjemný a vždy ochotný personál. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou. Přesvědčte se o naší ochotě. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DESTINAČNÍ SPOLEČNOST SOKOLOVSKO, o.p.s.

Pro turisty jsme připravili kvalitní služby. Maximálně kvalitní služby turistům. Zabýváme se nabídkami s ubytováním. Poskytujeme možnost pořádání výletů. Náš personál mluví plynule francouzsky. Náš italsky hovořící personál je vám k dispozici. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Toužim

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme služby turistům. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Kvalitní ubytování pro všechny naše hosty. Nabízíme možnost zakoupení vstupenek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasta Pancířová

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. Výlety do okolí, které máte možnost si udělat, si užijete. S našimi službami budete zajisté spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UNI - Activ, s.r.o.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Holiday

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Připravte si vlastní pokrmy v našem kuchyňském koutu. Nabízíme dostupné ubytování. Můžete využívat také naší lednice. Nabízíme připojení k wifi síti. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Radimerská - Apartmán Radimerský- Apartmán

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. Zajišťujeme ubytování v různě velkých apartmánech. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kristina Tomandlová,ubytování

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Naše lednice je Vám k dispozici. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. K rychlému ohřevu pokrmů je pro vás zajištěna i mikrovlnná trouba. Těšíme se na vás také v baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Klest

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Půjčíme Vám i vlastní gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku