Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Why bar

Zabýváme se provozováním baru. Na přání připravujeme i míchané nápoje. Naše příjemné prostředí si vás podmaní. Pro poskytování cestovních služeb a pohostinství je ochota velmi důležitá. Svou návštěvu u nás si můžete zpestřit i lehkým občerstvením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní bar Beskyd- Bar

Zaměřili jsme se na provozování baru. Mnoho spokojených zákazníků ocenilo kvalitu námi poskytovaných služeb. Lidský přístup a ochotu naleznete právě u nás. Přijďte k nám ochutnat alkoholické nápoje i další sortiment. U nás si můžete vybrat z velkého množství nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastimil Husák

Naší náplní je provozování baru. Ochota pracovníků při poskytování cestovních služeb a pohostinství, je na prvním místě. V našem baru podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje. Náš bar se může pochlubit velice příjemným a atypickým prostředím. U nás se můžete občerstvit nápoji z našeho nápojového lístku. Jsme přesvědčeni, že u nás najdete pouze kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Briga, a.s.

Provozování baru je s námi snadné. Stylový interiér, neotřelé menu a ochotný personál, to nabízí naše restaurace. Užijte si kulinářských specialit v našem občerstvení. Poskytujeme kvalitní alkoholické i nealkoholické drinky a hlavně lidi, kteří si každý večer zde naplno užívají. Věříme, že u nás naleznete příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře. V našem baru Vám připravíme nejchutnější nápoje. V mléčném baru naleznete i příjemné prostředí na posezení s přáteli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Desico, spol. s r.o.

Sjednejte si u nás také celní služby. Rádi poskytneme svou ochotu pro Vaši spokojenost. Při poskytování našich služeb je pro nás stěžejní rychlost. Nabízíme seriozní jednání v oblasti celních služeb. Přijďte k nám využít poradenství v oblasti celních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alan Remeš - Arzo

Jsme kvalitní cestovní agenturou i díky znalostem a profesionalitě našich delegátů. Počítejte u nás se seriózními službami. Na námi poskytované služby jsme pojištěni dle zákona. Naši zákazníci si oblíbili spolu s kvalitními službami i ochotný tým zaměstnanců naší pobočky. Naší prací je organizace školních zájezdů a výletů. Cestovní kancelář nabízí relaxační i aktivní víkendové pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozmanité-ubytování.cz

Zařídíme pro Vás nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Ochotu personálu všichni hodnotí velmi pozitivně. Jsme cestovní společnost, která se specializuje na bezstarostné dovolené. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti cestování. Využijte naší výhodné nabídky pro seniory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Suchanová Ingeborg

U nás se setkáte pouze s ochotou zaměstnanců. Zaručíme Vám, že jsme pojištěni proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona. Serióznost služeb nám je vždy vlastní. Vyzkoušejte naše kvalitní cestovní služby. O bezstarostnou dovolenou se postráme každému. Naše společnost klade velký důraz na znalosti a zkušenosti zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit nejen kvalitní služby, ale i poradenství na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bridge group, s.r.o.

Naše firma na prodej cestovních zájezdů se Vám může zaručit za seriózní jednání. Díky našim znalostem v oblasti cestovních služeb a pohostinství, Vám můžeme nabídnout skvělý servis. Naše firma sází na kvalitu. Nabízíme širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Naše cestovní kancelář nabízí i sportovní zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CA Suprdovča

Oblíbené víkendové pobyty jsou nyní u nás v akční nabídce. Naši klienti rádi využívají našich výhodných cen k nákupu pobytových zájezdů. Nechte se oslovit naší nabídkou poznávacích zájezdů. Jsme cestovní agenturou, která vám připraví pobyt dle vašich představ, ať už se jedná o relaxaci či sportovní zážitky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku