Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dagmar Sedláčková - Apartments Nicol

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Přijďte se pobavit do baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. U nás můžete využít také prostornou lednici. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. V rámci ubytovacích služeb nabízíme k využití i golfové hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Vlášků

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Dana

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Poskytujme tipy na výlety do okolí. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. V našem penzionu nabízíme kvalitní služby a ubytování za velmi příjemné ceny. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Můžete se připojit k wifi síti. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Zámku

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. K ukládání potravin můžete u nás využít i lednici. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Pro naše hosty máme parkování. Nabízíme také apartmány dle Vašich požadavků. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Lobko - Horská chata Pstruhovka

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Zveme vás i k pobytům pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel - Restaurant - Autocamp Na Špici- Rekreační ubytování

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Chlupáčková - Farma u Chlupáčků

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan VÁLEK,ubytování

Ubytování u nás si prostě zamilujete. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Zajistíme Vám ubytování v chatkách. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Révay,ubytování

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Součástí našeho kempu jsou i chatky. Nabízíme pohodlné ubytování. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Václav

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Možnost využívání naší prádelny ocení zejména rodiny s dětmi. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Vyzkoušejte ubytování v našem kempu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku