Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Škaloud-penzion VillaRosse

Nabízím ubytování v Krušných horách-Abertamech v horském hotelu s vlastní zahradou a parkovištěm, každý pokoj má vlastní sociální zařízení, SKVĚLÉ CENY!!!!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar U Čibiho

V rámci provozování našeho baru jsme zjistili, že zákazníci oceňují nejenom velký výběr nápojů, ale i čisté a příjemné prostředí a ochotnou a rychlou obsluhu. Využijte možnosti strávit večer v příjemném prostředí. V našem baru Vám připravíme nejchutnější nápoje. Naši hosté se k nám rádi vracejí díky zajímavé nabídce občerstvení a příjemnému prostředí. Přijďte si k nám zahrát oblíbený kulečník nebo si jen tak sednout a popovídat s přáteli. Nabízíme vám příjemné prostředí na turnaje v šipkách. Přijďte na naši diskotéku zavzpomínat na hity 80 a 90 let..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Barvová - D. Hopper Bar

Naše společnost se zabývá provozováním baru. V rámci provozování baru důsledně dbáme na kvalitu našeho občerstvení a spokojenost našich hostů. V našem nápojovém lístku naleznete alkoholické i nealkoholické nápoje. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí a ochotnou obsluhu. Poskytujeme kvalitní alkoholické i nealkoholické drinky a hlavně lidi, kteří si každý večer zde naplno užívají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kubín

Nabídka našich služeb se týká i provozování baru. Náš stylový bar nabízí prvotřídní výběr nápojů. Pokud máte chuť na nějaký nevšední nápoj, obraťte se na náš ochotný personál. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Poskytujeme kvalitní služby v oblasti míchaných nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tipgames Bar

U nás najdete možnost provozování baru. Pro poskytování cestovních služeb a pohostinství je ochota velmi důležitá. V naší nabídce najdete i občerstvení. Hosté našeho baru oceňují přátelské prostředí i kvalitní obsluhu. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Příjemný večer s velkým sortimentem podávaných nápojů můžete strávit v našem baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Hlávková - Soukromá celní deklarace H a F

Využijte odborných celních služeb. Naším krédem v celních službách je serioznost a kvalita. Využijte také našich služeb poradenství v oblasti celních služeb. Zabýváme se celními službami vždy ochotně a kvalitně. Naše firma Vám zprostředkuje rychlost při zařizování celních služeb. Zákazníkům nabízíme vždy ty nejkvalitnější celní služby. Našim klientům zprostředkujeme i celní řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Lahodná

Naše ochota vás mile překvapí. Všechny destinace, které nabízíme k návštěvě, skvěle známe. Zaručujeme Vám, že jsme pojištěni dle zákona. Využijte naši nabídku na sportovně zaměřené zájezdy. Průvodcovská činnost je připravena pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Eva Hajšmanová Veselá

Našim klientům zajistíme zejména kvalitu cestovních služeb. Naší prvotní nabídkou jsou seriózní služby. Ohledně víkendových pobytů jsme jedni z nejlepších. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky pobytových zájezdů. Naše poznávací zájezdy jsou velice oblíbené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CESTOVNÍ KANCELÁŘ EVROPA

Při návštěvě naší pobočky cestovní kanceláře Vám jsou k dispozici naši seriózní zaměstnanci. Naše cestovní kancelář má stabilní místo na trhu a je řádně pojištěná dle zákona. Vyberte si tu nejlepší dovolenou u nás, vždy ochotně poradíme. Našim klientů na cestách se snažíme zajistit maximální pohodlí a komfort tak, aby prožili bezstarostnou dovolenou. Jsme kvalitní cestovní agenturou i díky znalostem a profesionalitě našich delegátů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incentives CZ, s.r.o. - Dovolená v ČR

Své cestovní služby máme pojištěny dle zákona. Potrpíme si na kvalitu. Od nás čekejte hlavně serioznost. Jsme cestovní společnost, která Vám pomůže vybrat bezstarostnou dovolenou. Naše znalosti v oblasti cestovních služeb můžete kdykoli využít. Klientům nabízíme širokou škálu víkendových pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku