Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vladimír Marek

Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady Zednictví Zámečnictví, nástrojářství -Ubytovací služby -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Velkoobchod a maloobchod -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romana Brabcová

Využijte našich služeb, které zahrnují i provozování baru. V našem baru dbáme nejenom na široký sortiment podávaných nápojů, ale i na příjemnou a ochotnou obsluhu. Občerstvit se můžete ve stylovém baru. Důraz klademe na kvalitní servis, suroviny a pokrmy. Věříme, že u nás naleznete příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře. Ochota pracovníků při poskytování cestovních služeb a pohostinství, je na prvním místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Bufka

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. V našem baru jsme pro zákazníky připravili příjemné prostředí a velký sortiment nápojů. S přáteli si u nás můžete posedět i zahrát kulečník. Přijďte si k nám s přáteli zahrát šipky. Nabízíme také grilování na terase. Navštivte restauraci v moderním stylu, která je připravena uspokojit i ty nejnáročnější klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Multi Bar Maxi

Provozujeme bar s milou a ochotnou obsluhou. Snažíme se být co nejvíce ochotným barem. V interiéru našeho baru velmi dbáme na čistotu a příjemné prostředí. Z naší nabídky nápojů si jistě vyberete. Naše společnost nabízí širokou nabídku teplých i studených nápojů a občerstvení, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí. Poskytujeme kvalitní pohostinské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport Club

Naše společnost se zabývá provozováním baru. Náš ochotný personál je připraven splnit jakékoli vaše přání. Nabízíme příjemné prostředí, velký sortiment nápojů a k dispozici pro naše hosty máme i kulečník. S přáteli i obchodními partnery si u nás můžete zahrát šipky. Na naší diskotéce se můžete náležitě vyřádit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Zábranská - celní agentura- Celní deklarace

Můžeme pro Vás zajistit celní služby. Nabídka služeb v celní oblasti se znalostí veškeré problematiky. Najdete u nás vždy ochotu při komunikaci se zákazníkem v zajištění celních služeb. Naší prioritou je serioznost v celních službách. Naše společnost je zaměřená na kvalitu u celních služeb. Můžete u nás využít i služeb poradenství v oblasti celních služeb. Zajišťujeme také celní řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EXIM TOURS a.s.

Znalosti oboru máme rozsáhlé. Ochotný personál naší pobočky vám pomůže s výběrem konkrétní služby v odpovídající kvalitě podle vašich představ a požadavků. U nás se setkáte pouze se seriozností. Připravili jsme pro zákazníky velký výběr zájezdů do různých destinací, bezstarostnou dovolenou si u nás můžete zakoupit ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

J & G TOURISTIK

Můžete si vybrat z našich zákonem pojištěných služeb. U nás se setkáte jen s kvalitou. Máme znalosti k odbornému prodeji cestovních zájezdů. Ke klientům přistupujeme s maximální seriozností. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás samozřejmá. Jsme cestovní společnost, která se specializuje na bezstarostné dovolené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Miškovská

Od nás čekejte hlavně serioznost. Vždy se pojišťujeme proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona. S našimi kvalitními cestovními službami budete spokojeni. Ochotu personálu všichni hodnotí velmi pozitivně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Vavřínek

Naše cestovní kancelář, která nabízí zájezdy do nejrůznějších destinací, je pojištěna dle zákona. S námi vás čeká bezstarostná dovolená. Ochota poradit zákazníkovi je naší základní vlastností. Vyzkoušejte naše kvalitní cestovní služby. Mluví za nás naše znalosti v oboru cestovních služeb a pohostinství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku