Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

penzion Grácie

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sprchou/koupelnou od 300,-kč, s možností snídaní, občerstvení. Vlastní parkoviště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marocco

Provozování baru je pro nás skutečně jednoduché. Vychutnejte si osvěžující nápoje z našeho lístku. Jsme barem, který dbá na kvalitu poskytovaných služeb včetně ochotného personálu. V interiéru našeho baru velmi dbáme na čistotu a příjemné prostředí. Zákazníci našeho baru doporučují naše služby díky kvalitnímu občerstvení a příjemné obsluze. V našem baru pracujeme exkluzivně s produkty nejvyšší kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Santera Karlovy Vary, s.r.o.

Provozování baru bude díky nám jednoduché. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavý sortiment nápojů. V našem baru jsme pro zákazníky připravili příjemné posezení spojené s kvalitní obsluhou a lahodnými nápoji. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavou nabídku občerstvení a příjemné posezení. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Jsme připraveni ochotně řešit vaše požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Pekárna

Provozování baru bude s námi jednoduché. Na našich provozovnách Vám nabízíme 100% kvalitu. Neváhejte požádat o radu naši ochotnou obsluhu. Prohlédněte si také naši bohatou nabídku chutných nápojů. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Náš bar nabízí mimo nápojů i malé občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIPGAMES a.s.

Naše společnost se zabývá provozováním baru. Občerstvení je součástí našich služeb. V našem baru dbáme nejenom na široký sortiment podávaných nápojů, ale i na příjemnou a ochotnou obsluhu. U nás máme nejširší nabídku míchaných drinků, long drinků včetně alkoholických. Představujeme vám nabídku nealkoholických nápojů. Zákazníci našeho sportbaru oceňují špičkové vybavení, příjemnou obsluhu a velký sortiment nápojů. Přijďte s přáteli zahrát si ruletu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celní služby, s.r.o.- Celní deklarace

Nabídneme Vám zajištění celních služeb. Zákazníkům nabízíme kompletní poradenství v oblasti celních služeb. Bohaté znalosti našeho oboru nám umožňují pomoci všem zákazníkům. Zajišťujeme také celní řízení. Zajišťujeme i zpracování údajů pro intrastat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK Aš Tour - Mgr. Vladimíra Divišová

Jsme cestovní kancelář, která si zakládá na své ochotě ke klientům. Naše společnost zajistila pro zákazníky v příjemném prostředí naší pobočky zkušený personál s požadovanými znalostmi. Rádi Vám zařídíme bezstarostnou dovolenou. Máme přehled o tom, na které víkendové pobyty je právě sleva. Získejte nevšední zážitky a poznávejte svět s našimi pobytovými zájezdy. Nabídneme Vám poznávací zájezd podle Vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blue Style, s.r.o.

Ochota našich delegátů je u nás samozřejmostí. Hledáte-li kvalitu, u nás ji vždy najdete. Naše firma se zabývá zprostředkováním bezstarostných dovolených. Naše společnost je velmi znalá v oblasti cestování. Serióznosti našich služeb můžete věřit. Prodáváme zájezdy od cestovních kanceláří, které jsou dle zákona pojištěné proti úpadku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Radek Škarda

Naším heslem je bezstarostná dovolená. Kvalitu našich služeb dokazuje velké množství spokojených klientů. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má podstatné znalosti v oblasti cestovních zájezdů. Ochotu nabídnout zákazníkovi to nejlepší Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elite West, spol. s r.o.- Dovolená v ČR

Naším krédem je ochota, spolehlivost a pomoc při výběru vaší dovolené. Naše cestovní kancelář se zabývá distribucí kvalitních cestovních služeb. S námi se nemusíte bát vycestovat, jsme pojištění dle zákona. Jsme specialisty na bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku