Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SANTA Praha CZ, s.r.o.

Neváhejte a navštivte náš stylový vinný sklep. Náš vinný sklep je také ideálním místem pro pořádání společenských akcí. Naši hosté si mohou dojednat i uspořádání oslavy. K zábavě můžete využít šipky. Využijte naší možnosti ubytování u vinného sklípku. I vy oceníte naši restauraci. V našem vinném sklepě podáváme výborné sudové víno. Náš vinný sklep nabízí převážně moravské víno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Scorpio

Využijte našich služeb, které zahrnují i provozování baru. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. V našem baru pracujeme exkluzivně s produkty nejvyšší kvality. S občerstvením u nás neprohloupíte. V našem nápojovém lístku naleznete široký výběr těch nejlepších alkoholických nápojů. U nás si můžete vybrat z velkého množství nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Blau, s.r.o. - Bar

Díky kvalitní práci odvedené při provozování našeho baru se nám podařilo vytvořit příjemné místo s ochotnou obsluhou a stálými hosty. Věříme, že u nás naleznete příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře. Neváhejte požádat o radu naši ochotnou obsluhu. U nás můžete ochutnat nejrůznější alkoholické nápoje. I ten největší milovník nealkoholických nápojů si u nás pohladí své chuťové buňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Havlíček

Díky kvalitní práci odvedené při provozování našeho baru se nám podařilo vytvořit příjemné místo s ochotnou obsluhou a stálými hosty. Mnoho spokojených zákazníků ocenilo kvalitu námi poskytovaných služeb. Jsme ideálním místem pro občerstvení nebo odpočinek po procházce. Večer si můžete užít v našem baru s velkým sortimentem nápojů a v příjemném prostředí. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Naší ochoty si zákazníci velmi cení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kandráč

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. Občerstvení je součástí našich služeb. Mimo jiné disponujeme bohatě zásobeným barem, kde vám rádi dopřejeme širokou paletu nealkoholických i alkoholických nápojů. Spokojení zákazníci oceňují vlídnost a ochotu personálu. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Náš bar nabízí posezení v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atlantis

Naší náplní je provozování baru. Večer si můžete užít v našem baru s velkým sortimentem nápojů a v příjemném prostředí. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých alkoholických nápojů. Náš bar nabízí také nealkoholické míchané nápoje. Snažíme se našim hostům poskytnout maximální pohodlí a komfort, i proto jsme zavedli bezplatný internet prostřednictvím wifi. Přijďte k nám vyzkoušet večer plný hudby z našeho jukeboxu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHELIS, s.r.o.

Zařídíme pro Vás i celní služby. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti celních služeb. Nabízíme Vám celní služby rychle a kvalitně. Samozřejmostí je u nás vystavení osvědčení o původu zboží. Nabízíme zajištění a ručení za celní dluh.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AQUA VITA travel s.r.o.

U nás najdete pouze a vždy ochotu. Snadno pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu našich služeb. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů. Nabízíme průvodcovskou činnost a další produkty a služby z oblasti cestovního ruchu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Farářová Šťastná

Využijte služeb pojištěných zákonem. Vyberte si pobytové a poznávací letní zájezdy do celého světa a užijte si dovolenou bez starostí. Jsme cestovní společnost s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Rozšiřte si své všeobecné znalosti na našich zájezdech za poznáním. Jsme velmi nároční na kvalitu. Ručíme Vám za to, že naše cestovní společnost je opravdu seriózní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Šimek

Všichni naši zaměstnanci mají kompletní znalost dané problematiky. Naše ochota je neobyčejná, co se cestovního ruchu týče. S námi se nemusíte bát cestovat, i u našich last minute zájezdů dbáme důsledně na komfort našich klientů. Vybereme Vám pobyt pro seniory dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku