Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

penzion Grácie

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sprchou/koupelnou od 300,-kč, s možností snídaní, občerstvení. Vlastní parkoviště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maska Pub

Provozujeme bar s milou a ochotnou obsluhou. Všechny alkoholické i nealkoholické nápoje nabízíme v harmonickém prostředí. S občerstvením u nás neprohloupíte. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Jsme barem, který podává ty nejlepší alkoholické nápoje. Nabízíme široký výběr nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galaxie - Bar

Provozování baru bude s námi jednoduché. Naší nabídkou občerstvení si můžete rozmazlit své chuťové buňky. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. U nás garantujeme vysokou kvalitu služeb. Snažíme se být co nejvíce ochotným barem. V našem baru Vám nabízíme nepřeberné množství alkoholických nápojů. Nabídka nealkoholických nápojů v našem baru je opravdu velmi široká..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jack Daniels Pub

Provozování baru je s námi jednoduchá záležitost. Nápoje z naší nabídky uhasí Vaši žízeň. V příjemném prostředí baru si můžete vybírat z široké nabídky značkových nápojů. Jsme barem, který podává ty nejlepší alkoholické nápoje. I ten největší milovník nealkoholických nápojů si u nás pohladí své chuťové buňky. Na konci výletu není nic příjemnějšího, než si sednout k chlazenému nápoji na zahrádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Beskyd

Poskytujeme možnost provozování baru. V naší nabídce nechybí ani chutné nápoje. V naší nabídce naleznete také teplé alkoholické nápoje. Pro naše hosty jsme připravili nealkoholické nápoje i další sortiment. U nás můžete strávit pohodový večer s přáteli a vybrat si z našeho širokého sortimentu nápojů včetně piva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Havlová- Celní deklarace

Rádi Vám poskytneme i celní služby. Nabízíme Vám celní služby rychle a kvalitně. Naše firma nabízí tu nejvyšší kvalitu v celních službách. Vynikající znalosti našeho oboru nám umožňují vyjít vstříc každému klientovi. Rádi poskytneme svou ochotu pro Vaši spokojenost. Naším krédem v celních službách je serioznost a kvalita. Zajišťujeme také celní řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dominika Bílková

Při návštěvě naší pobočky cestovní kanceláře Vám jsou k dispozici naši seriózní zaměstnanci. Jsme velmi nároční na kvalitu. Splňujeme zákonnou povinnost pojištění proti úpadku. Bezstarostná dovolená je přesně to, co si každý zaslouží, s námi si ji užijete. Zaměřujeme se na průvodcovskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGUA VITA Uladzislau Labkou

Zákazníci k nám přicházejí, protože hledají seriózní a ochotný přístup s dostatkem znalostí k nabídce služeb z oblasti cestovního ruchu. Na naší pobočce vám zajistíme bezstarostnou dovolenou. Naši zaměstnanci pracují s maximální ochotou. Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Naše cestovní kancelář je řádně pojištěna dle zákona. Díky našim znalostem poskytujeme kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Kvalitním servisem se snažíme o vytvoření příjemného prostředí, aby se klienti cítili skutečně jako doma. Zařídíme pro Vás bezstarostnou dovolenou. Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti cestovních služeb. Ochotu personálu všichni hodnotí velmi pozitivně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Porada - Dovolená v ČR

Naši zaměstnanci disponují skvělou znalostí svého oboru. Veškeré poskytované služby máme pojištěny dle zákona. V přátelském prostředí naší pobočky je seriózní a ochotný přístup v péči o zákazníka samozřejmostí. Naše společnost vám s potěšením zařídí bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku