Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Parkhotel Golf Mariánské Lázně, a.s.

Nabízíme ubytování ve 24 vybavených pokojích, apartmánech a bungalovu. K dispozici je televize se satelitním příjmem, minibar, telefon, internetová přípojka a sociální zařízení. Možnost využití solária, sauny, páry, bazénu a parkoviště. Poskytujeme kosmetické, kadeřnické a manikérské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ballantines Bar- Bar

Naše služby v oblasti provozování baru Vám jsou k dispozici. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Rádi bychom nabídli svým návštěvníkům zázemí dobrého občerstvení. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti pohostinství. Náš bar nabízí také alkoholické nápoje, míchané nápoje a spousty dalších. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Club Malá Dvorana

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. V našem baru jsme se zaměřili na kvalitní obsluhu a velký výběr nápojů. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Naše prostory jsou kuřácké. Nabízíme vám nekuřácké prostory. Pro naše hosty máme k dispozici internetové připojení přes wifi. Pro naše hosty jsme vybrali tu nejlepší kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café - restaurant PATRIA

Zajistíme Vám provoz baru. Hosté si velmi oblíbili příjemné posezení v atraktivním prostředí našeho baru a velký sortiment nápojů. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých alkoholických nápojů. V našem baru nabízíme nepřeberné množství nealkoholických nápojů. Připravili jsme pro vás bohatý výběr káv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Casino Le Jeton, a.s.

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Ochotný personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Naše nabídka zahrnuje také velké množství míchaných nápojů. Nabízíme příjemnou atmosféru, alkoholické nápoje i další občerstvení. V našem baru podáváme široký sortiment nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Frantová - Soukromá celní deklarace

Zajistěte si u nás celní služby. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti celních služeb. Využijte ochoty našeho personálu. Nabízíme celní služby v co nejlepší kvalitě. Využíváme zejména našich bohatých znalostí oboru. Poskytujeme seriozně veškeré služby v celní oblasti. Zastupujeme firmy v zastupování při celním řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ICC invest, s.r.o.

Zařídíme pro Vás nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Vyzkoušejte si neuvěřitelnou znalost našich prodejců. V případě úpadku máme sjednané pojištění dle zákona. Ochotou oplývající personál vám poskytne vše pořebné. Naše firma Vám zajistí bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F + K Sokolov s.r.o.

Jsme cestovní společnost s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Naše cestovní společnost se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Pro všechny případy je naše cestovní kancelář dle zákona pojištěna proti úpadku. Zprostředkujeme Vám bezstarostnou dovolenou. Naši zaměstnanci disponují znalostmi v oblasti cestování a cestovních zájezdů. Naši zákazníci doporučují naše služby pro jejich nadstandardní kvalitu a dostupné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Vladimíra Divišová

Rádi Vám zprostředkujeme bezstarostnou dovolenou. Jsme cestovní agentura, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Na námi poskytované služby jsme pojištěni dle zákona. Naší cestovní společnosti můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Jsme firma, která dbá na kvalitu v oblasti cestovní služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABC - ubytování - cestování

Můžete se spolehnout, že jsme pojištěni proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona. Naše firma na prodej cestovních zájezdů se Vám může zaručit za seriózní jednání. Naše víkendové pobyty jsou velmi oblíbené a vyhledávané. Zaměstnanci naší společnosti vám pomohou s výběrem zimní dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku