Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autoart Change, a.s.

Zajistěte si u nás služby turistům. Konečně kvalitní služby pro turisty. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovy Vary - Infocentrum města Karlovy Vary

Spolehněte se na naše služby turistům. Zajišťujeme komplexní služby, včetně prodeje vstupenek. V rámce služeb pro turisty zařizujeme i ubytování. Vybereme pro Vás výlety podle Vašich přání. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. Náš italsky hovořící personál je vám k dispozici. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IBIS s.r.o. - Apartmány Jáchymov

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Kdykoliv je vám přístupná i mikrovlnná trouba. K vaření můžete použít kuchyňský kout se základním vybavením. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Rádi Vám poskytneme také naši lednici. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL HVĚZDA

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL HELGA s.r.o.

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. Zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. A kdybyste se u nás nudili, můžete si udělat nezapomenutelné výlety do okolí. Nabízíme posezení u krbu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Moravcová - PrivatMoravcovi

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. U nás prožijete krásný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Danuše Bogliová

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Ubytování v našich apartmánech si můžete objednat ještě dnes. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Apartments Recepce

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartment Charlie

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Naše zařízení poskytuje také ubytování v apartmánech. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Rádi vám nabídneme i speciální pokoje pro kuřáky. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Horník - Hotel Svatá Anna

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku