Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Parkhotel Nebesa

Nabízíme kvalitní ubytování. Naše chalupy si jistě zamilujete. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Františkovy Lázně, a.s. - Lázeňský dům Pawlik

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Patriot

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Senzo - Hotel Restaurant Metternich

S naším ubytováním budete spokojeni. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nataliya Mangel - Hotel Subterra

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Teplatour, s.r.o. - Villa Charlotte

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v příjemném prostředí. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KARLOVAR 2000, s.r.o. - Hotel Purkyně

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Využijte výlety do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Ubytování v čistém prostředí. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL REZA

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Oddejte se příznivým účinkům naší solné jeskyně. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Hotel Bohemia

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

K.V.P. Gastro, a.s. - Hotel Salvator

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V pokojích máme také možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku