Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cukrárna Sedlec - Cukrárna

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování cukrárny. U nás vás přivítá pouze ochotný personál. Naše nápoje si jistě vychutnáte. Prodáváme cukrovinky pro děti i dospělé. Jsme cukrárna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Jsme cukrárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Pro zákazníky připravujeme pouze ověřenou kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Maroušek- Čajovna

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. V sortimentu naší čajovny naleznete i občerstvení. Naše čajovna si dává záležet na tom, abyste si čaj vychutnali v příjemném prostředí. U nás si můžete vybrat příchuť tabáku do vodní dýmky. Náš sortiment doplňuje prvotřídní káva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamil Madej

Staráme se o rychlou a spolehlivou autodopravu. Využijte naše služby na silniční dopravu a přepravu. Naše společnost získala díky zkušenému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí v oboru řadu spokojených zákazníků. Jsme ochotni vyhovět všem individuálním potřebám zákazníka. Zajišťujeme rychlou dopravu a přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Řeřicha, autobusová doprava

Poskytování služeb spojených s autodopravou je hlavní činností naší společnosti. V poskytování našich služeb se zaměřujeme na rychlost. V oblasti dopravy a přepravy sázíme na ochotu. Nabídneme vám také zajištění služeb bezpečné autobusové dopravy. Zajistíme Vám kvalitní autobusovou dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LILIJA REISEN CZ, s.r.o.

Jsme přepravní společnost zaměřující se na autodopravu. Jsme specialisty na silniční dopravu a přepravu. Seriózní služby v oblasti dopravy a přepravy nabízíme přímo pro vás. Díky odborným znalostem a zkušenostem nabízíme ve všech oblastech kvalitní služby. Nezapomínáme ani na autobusovou dopravu. Jsme odborníky na dopravu pro zájezdy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Vladimíra Divišová

Snadno Vám zajistíme i služby v oblasti autodopravy. Nabízíme využití naší komfortní autobusové dopravy. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy a přepravy. Jsme společností, která se zaměřuje na mezinárodní dopravu. Vaše požadavky v rámci vnitrostátní dopravy a přepravy ochotně splníme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na služby v oblasti autodopravy. Naše společnost a její profesionální tým zaměstnanců jsou zárukou kvalitního servisu spojeného s dopravou a rychlosti vyřízení zakázek. K našim zákazníkům jsme vždy ochotní. Perfektní logistické služby vám s radostí zajistíme. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivost a kvalitu při zajištění služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Mezinárodní doprava je naším oborem. Potřebujete-li vnitrostátně dopravit zboží, neváhejte nás kontaktovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Naše firma nabízí svým zákazníkům expresní autodopravu. Žádáte-li rychlost v rámci služeb, u nás zabezpečeno. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za výhodné ceny. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavé ceny mezinárodní dopravy a přepravy. Máme široké zkušenosti v oboru vnitrostátní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Naši odborníci Vám zajistí služby v oblasti autodopravy. Jsme ochotní a spolehliví. Naši zaměstnanci důsledně dbají na rychlost dodání a dodržení sjednaných termínů. Klientům poskytujeme služby spojené se silniční dopravou a přepravou. Zakládáme si na vysoké kvalitě nabízených služeb. Spolehlivě doručíme zboží v rámci naší mezinárodní přepravy. Rádi vám představíme naše kvalitní služby v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Naše společnost se specializuje na autodopravu. Počítejte u nás se zcela seriózním jednáním. V poskytování našich služeb dodržujeme maximální rychlost. Na silniční dopravu jsem specialisté. Jsme znalci v oblasti dopravy a přepravy. Pokud hledáte spolehlivou a zodpovědnou mezinárodní kamionovou dopravu, jste u nás na správném místě. Vnitrostátní doprava je jednou z našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku