Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Villa Appartements

Objednejte si u nás ubytování včas! V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Gabrielová - Ubytování v soukromí

Zabýváme se různými typy ubytování. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. Garantujeme vám stylové, čisté a příjemné prostředí. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Svobodová

Naše společnost nabízí ubytování. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Mandlík

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna U Štádlerů

V naší vinárně najdete velkou nabídku vín. U nás si víno vypijete v příjemném prostředí. Provozujeme vinárnu s nabídkou skvělého občerstvení. Zastavte se u nás na skvělé míchané alkoholické drinky. V naší vinotéce nabízíme i nealkoholické nápoje. Přesvědčte se sami o kvalitní nabídce vín v naší vinárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Parkhotel Golf Mariánské Lázně, a.s.

Nabízíme ubytování ve 24 vybavených pokojích, apartmánech a bungalovu. K dispozici je televize se satelitním příjmem, minibar, telefon, internetová přípojka a sociální zařízení. Možnost využití solária, sauny, páry, bazénu a parkoviště. Poskytujeme kosmetické, kadeřnické a manikérské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ballantines Bar- Bar

Naše služby v oblasti provozování baru Vám jsou k dispozici. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Rádi bychom nabídli svým návštěvníkům zázemí dobrého občerstvení. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti pohostinství. Náš bar nabízí také alkoholické nápoje, míchané nápoje a spousty dalších. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Club Malá Dvorana

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. V našem baru jsme se zaměřili na kvalitní obsluhu a velký výběr nápojů. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Naše prostory jsou kuřácké. Nabízíme vám nekuřácké prostory. Pro naše hosty máme k dispozici internetové připojení přes wifi. Pro naše hosty jsme vybrali tu nejlepší kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café - restaurant PATRIA

Zajistíme Vám provoz baru. Hosté si velmi oblíbili příjemné posezení v atraktivním prostředí našeho baru a velký sortiment nápojů. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých alkoholických nápojů. V našem baru nabízíme nepřeberné množství nealkoholických nápojů. Připravili jsme pro vás bohatý výběr káv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Casino Le Jeton, a.s.

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Ochotný personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Naše nabídka zahrnuje také velké množství míchaných nápojů. Nabízíme příjemnou atmosféru, alkoholické nápoje i další občerstvení. V našem baru podáváme široký sortiment nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku