Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace McDonald's

Konečně máte k dispozici spolehlivé restaurační služby. Náš podnik vám nabídne to nejlepší občerstvení. Nabízíme širokou škálu nápojů. Svým zákazníkům nabízíme posezení v příjemném prostředí naší restaurace. Kvalita restauračních služeb je pro nás zásadní. Rádi pro Vás zajistíme vše na Vaši oslavu. V naší restauraci Vám poskytneme i rychlé občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Cach - Rychlá občerstvení

Naše společnost, která provozuje rychlé občerstvení, důsledně dbá na čistotu a hygienické předpisy. Nabízíme občerstvení s pestrou nabídkou jídel a nápojů. Naše rychlé občerstvení nabízí příjemné prostředí. Naše rychlé občerstvení nabízí i různé nápoje. Jsme vždy ochotní vyhovět vašim přáním. Naše motto zní: Kvalita! Dejte si u nás jídlo a přijdete zase..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Večerka - občerstvení, Velichov

Naše rychlé občerstvení nabízí široký výběr jídel i pití. Náš podnik nabízí to nejlepší občerstvení. Pro naše zákazníky máme připravený široký výběr nápojů. Budete mile překvapeni naší vstřícnou a ochotnou obsluhou. Při přípravě našich jídel používáme čerstvé suroviny. Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Pepe

Neváhejte vyzkoušet naše rychlé občerstvení. Zákazníkům nabízíme bohatou nabídku občerstvení. Naši zákazníci mohou ochutnat a vybírat z řady nápojů. Naše rychlé občerstvení nabízí příjemné prostředí. Přijďte vyzkoušet naše jídla. Vyberte si z nabídky alkoholických nápojů. V našem sortimentu naleznete široký výběr nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Xuan Huong Pham

Naše firma se zabývá rychlým občerstvením. Přinášíme Vám vynikající občerstvení. Naše rychlé občerstvení je velice ochotné vyhovět Vaším přáním. Snažíme se dbát na příjemné prostředí naší provozovny. Nabízíme chutná jídla z kvalitních surovin. Základním principem našich služeb je kvalita..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Snack bar Eger

Naše rychlé občerstvení je to nejlepší v okolí. Připravujeme vám neodolatelné a kvalitní občerstvení. Našim zákazníkům nabízíme pestrý výběr nápojů. Příjemné prostředí je naší vizitkou. Nabízíme také alkoholické nápoje. Ochutnejte z bohaté nabídky nealkoholických nápojů. Posaďte se u našeho baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium a Střední odborná škola Aš - Školní jídelna

Naše společnost provozuje jídelnu pro všechny. Ochota našich zaměstnanců je pro nás zásadní vlastností. Naše pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých surovin. Všechna jídla, které v naší jídelně produkujeme má vysokou kvalitu. V naší jídelně se snažíme o vyváženou stravu. V naší jídelně vaříme převážně pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Jáchymov

Naše služby turistům jistě oceníte. Využijte naše kvalitní služby turistům. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči turistům. Využijte naše komfortní ubytování. K našim dalším službám patří kopírování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jan Lucák

Můžeme pro Vás zajistit služby turistům. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum města Mariánské Lázně

Pokud jste vášnivý turista, oceníte naše spolehlivé služby. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Vaše požadavky vyřizujeme seriózně. Využijte služby naší společnosti, která je výborně znalá ve svém oboru. S našimi službami budete maximálně spokojení. Využijte naše služby, v rámci kterých poskytujeme také vstupenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku