Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Podlešák Steak House - Fortuna

Provozujeme restauraci. Nabízíme teplou i studenou kuchyni a alkoholické i nealkoholické nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Cheb - Školní jídelna

Naše restaurační služby jsou tu pro Vás. Zajišťujeme pro vás nejen hotová jídla. Využijte možnosti strávit čas v příjemném prostředí naší restaurace. Připravili jsme pro vás nejlepší občerstvení. Naší hlavní nabídkou jsou zejména kvalitní restaurační služby. Na přípravu našich pokrmů používáme zásadně čerstvé suroviny. Připravíme Vám nápoj z vybraných ingrediencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Stříbrného jelena

Využijte naše restaurační služby. Rádi Vám u nás nabídneme výborné nápoje. Ochutnejte z naší nabídky alkoholických nápojů. Nabízíme nealkoholické nápoje pro všechny. Pro zvláštní příležitosti můžete využít náš salonek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občerstvení U Rosa

Ochutnejte naše výborné rychlé občerstvení. Zveme Vás k ochutnání našeho výtečného občerstvení. K našemu rychlému občerstvení Vám připravíme nápoj dle Vašeho přání. Naše rychlé občerstvení je velice ochotné vyhovět Vaším přáním. Vychutnejte si jídla, která pro vás s pečlivostí připravujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ha Nguyen Thi Thu

Neváhejte vyzkoušet naše rychlé občerstvení. Dejte si naše rychlé občerstvení. Naše restaurace uvařila jídlo právě pro vás. Poseďte si u nás v příjemném prostředí. Rychlost a ochota - v tom vynikáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bistro Mirka

Neváhejte ochutnat naše kvalitní rychlé občerstvení. V našem rychlém občerstvení prodáváme nejlepší nápoje. Užijte si svůj čas u nás v příjemném prostředí. Čerstvé suroviny jsou základem naší kuchyně. Na naše rychlé občerstvení se můžete spolehnout. V našem rychlém občerstvení si vyberete z mnoha druhů jídel. Připravujeme občerstvení s důrazem na jeho chutnost a kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Slepičků

Nabízíme kvalitní a chutné rychlé občerstvení. K občerstveni nabízíme široký výběr jídel a nápojů. U nás vaříme jen z čerstvých surovin. Přijďte se nadýchat příjemné atmosféry v přátelském prostředí naší naší provozovny. Dejte si u nás jídlo a přijdete zase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zemědělská škola Dalovice - Školní jídelna

Zabýváme se provozováním jídelny s profesionální obsluhou. Základem jídelníčku naší jídelny je pro vás připravená vyvážená a chutná strava. Služby jídelního stravování poskytujeme pouze v plné kvalitě a komfortnosti. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. Přijďte si k nám vychutnat dobré jídlo. Pyšníme se ochotou našich zaměstnanců. Naše jídelna nabízí stravování pro děti a pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír - travel, s.r.o.

Využijte služby, které nabízíme turistům. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Kvalitní služby pro turisty si zamilujete. Naše společnost dbá na spokojenost turistů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Mordavský-jízdy kočárem

Neváhejte vyzkoušet naše služby turistům. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku