Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Kasal, taxislužba

Nabízíme komfort komplexních služeb v oblasti autodopravy. Rychlost považujeme za klíčovou. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní dopravní služby. Poskytujeme spolehlivou silniční dopravu a přepravu. Naše ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. Naše serióznost je zárukou vaší spokojenosti. Znalost oboru je jednou z nejdůležitějších hodnot naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikuláš Hromek, přeprava osob

Naše společnost která provozuje autodopravu, se velmi dobře orientuje v platné legislativě. Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti silniční dopravy a přepravy. Dobrá znalost našeho oboru je jednou z hodnot, kterou v naší firmě považujeme za nezbytnou. Nabízíme maximální vstřícnost a serióznost. Každý zákazník ocení rychlost, kterou naše společnost disponuje. U nás se setkáte vždy s ochotou na nejvyšší úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Vávra

Naše služby v oblasti autodopravy se přizpůsobí vašim potřebám. V našich službách stavíme do popředí především serioznost. Opravdu rychlé vyřízení vašich požadavků. Využijte u nás služeb v oblasti silniční dopravy a přepravy. Využijte naši kvalitní dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Chlada

Autodoprava, kterou oceníte. Naše společnost poskytuje služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy, a díky jejich vysoké kvalitě je schopna uspokojit i velmi náročné zákazníky. Budete nadšení rychlostí našich přepravců. Silniční doprava s námi vám ušetří starosti. Serioznost a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Pro naše zákazníky máme připraveny služby osobní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GW Train Regio, a.s.

S autodopravou máme velké zkušenosti. Co se týče dopravy a přepravy, pamatuje naše firma vždy na serióznost. Kvalitní služby získáte u nás. Ochota je nedílnou součástí profesionálního vystupování našich přepravců. Nabídneme vám nejnižší ceny silniční přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostinec Sportka-Hostinec

Pro naše hosty provozujeme hostinec s výbornou kuchyní a velkým výběrem nápojů. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku teplých i studených nápojů. Navštivte také příjemné prostředí našeho podniku. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky občerstvení. Podáváme vynikající alkoholické nápoje dle přání zákazníků. Přijďte si vybrat z našich chutných nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Vrbiček

Snažíme se našim zákazníkům při provozování hostince nabídnout to nejlepší. Připravíme pro Vás poctivé občerstvení pro každou příležitost. Přijďte si posedět u piva. Ochota našeho personálu je pro nás zásadní. Rádi Vám poskytneme příjemné prostředí našeho podniku pro jakoukoli příležitost. V našem hostinci podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje. Neváhejte využít naší široké nabídky lahodných vín..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Brulík

Snažíme se o provozování hostince na té nejvyšší úrovni. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou našich služeb. Ochutnejte naše pivo. Z naší pestré nabídky chutných vín si jistě vyberete. Zveme Vás k ochutnání našich vynikajících jídel. Jsme hospodou, kde vám rádi dopřejeme širokou paletu nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Barbarossa

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. Zaměstnanci naší hotelové restaurace Vám nabídnou různé nápoje. Pečlivě pro vás vybíráme jídla do našeho jídelníčku. V nabídce naší hotelové restaurace najdete i pivo. U nás si můžete vybrat z mnoha alkoholických nápojů. V naší nabídce naleznete také nealkoholické nápoje. Určitě oceníte naši mezinárodní kuchyni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajinka Café Bar

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování kavárny. Poskytujeme nejvyšší kvalitu. Naše kavárna je jedničkou na trhu v prodeji teplých nápojů. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. Vaše chutě uspokojí krásné ovocné poháry. Naše kavárna nabízí různé druhy zákusků. K zaplacení můžete použít stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku