Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Ilona Bencová - Chata Jáchymov

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. V nabídce máme rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Využít můžete také nabízené možnosti stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biofarma Belina

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Své pokrmy si můžete snadno ohřát v mikrovlnné troubě. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Havránková - Chata Flora

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Užít krásnou dovolenou si můžete také v chatách z naší nabídky. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ressl - Autocamping Luxor

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Povodí Ohře, státní podnik - Rekreační středisko Jesenice

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Nabízíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Suttner,ubytování

Nabízíme vám také levné ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Hanušová - Privát Karel - Ubytování v soukromí

Naše firma dává také možnost ubytování. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Košata

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Alena

Ubytujte se právě u nás. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Koupete-li se rádi ve vaně, u nás ji máte k dispozici. Pro naše hosty máme parkování. Sjednejte si výhodné ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyhlídková kavárna Panorama

Zabýváme se nabídkou kvalitních vín. Vychutnejte si u nás ta nejlepší vína a výborné občerstvení. Nabízíme velký výběr kvalitních vín, s jejichž výběrem vám ochotně poradíme. Zveme vás do naší vinárny se širokou nabídkou kvalitních vín. Náš podnik nabízí velmi příjemné a útulné prostředí. Přijďte k nám posedět a poslechnou si živou hudbu. Přesvědčte se sami o kvalitní nabídce vín v naší vinárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku