Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Josef Pristaš, taxislužba

Naše firma zajišťuje služby v oblasti autodopravy. Spolehněte se na naši vstřícnost a ochotu. Kvalita činí zákazníky spokojenými. Nabízíme odbornost, znalost terénu a prostředí. Nabízíme solidní a spolehlivou taxi službu. Provozujeme taxi, kterým Vás dovezeme kamkoliv budete chtít..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taxispolečnost, spol. s r.o.

Zajišťujeme kvalitní a rychlou autodopravu. Silniční přeprava je jedním ze základních pilířů obchodní činnosti naší společnosti. Využijte naše praktické znalosti. Jako specialisté na přepravu si zakládáme na naší rychlosti. Nabízíme vysoce profesionální služby taxi za velmi výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Dunajčík

Nabízíme komfort komplexních služeb v oblasti autodopravy. Zajišťujeme silniční kamionovou dopravu vč. vyřízení celních formalit. Můžeme vám nabídnout rychlost dopravy vašich zásilek. Nabízíme vám seriózní jednání, co si domluvíte, to splníme. Kvalita je pro nás to nejdůležitější. Všem klientům vyjdeme ochotně vstříc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Crha

Naše autodoprava představuje spolehlivé služby pro každého. Stále si hlídáme kvalitu našich služeb. Serióznost je u nás vždy dostupná. Přinášíme také služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. V rámci našich služeb z oblasti osobní dopravy a přepravy nabízíme příjemné ceny a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Railsped, s.r.o.

Naše společnost v rámci svého portfolia provozuje autodopravu. V oblasti dopravy a přepravy vám nabízíme maximální znalost našeho oboru. V oblasti dopravy a přepravy jsme profesionálové s maximální ochotou pro zákazníka. Naše společnost nabízí služby spojené s dopravou a přepravou v nadstandardní kvalitě. Zabýváme se poskytováním služeb v oboru silniční dopravy. Naší prvotní nabídkou je naprosto seriózní jednání. Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti železniční dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospoda Ve Mlýně- Hospoda

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování hostince. Přijďte si vybrat ze široké nabídky chutných vín. Nápoje z naší hospody uhasí Vaši žízeň. Navštivte také příjemné prostředí našeho podniku. V naší hospodě si můžete načepovat pivo sami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice U Nádraží

Zákazníci si velmi oblíbili náš hostinec, který úspěšně provozujeme, díky čistému a příjemnému posezení a kvalitě podávaných nápojů i jídel. Připravíme Vám občerstvení pro jakoukoli příležitost. Přineseme Vám pivo dle Vašich představ. V příjemném prostředí našeho podniku se budete cítit jako doma. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou našich služeb. Přijďte si k nám vychutnat vynikající vína..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice U Zoji

V rámci provozu našeho hostince nabízíme hostům příjemné posezení, chutné jídlo a velký sortiment nápojů. Přijďte ochutnat ty nejlepší nápoje z našeho nápojového lístku. Připravíme Vám vynikající pivo. Rádi Vám poskytneme bohatý výběr alkoholických nápojů. Máme pro Vás připravenu celou řadu nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Promenáda

Zaměřujeme se na provozování hotelové restaurace. Jsme hotelová restaurace s nabídkou kvalitních vín. S nabízeným občerstvením budete velice spokojeni. Naše hotelová restaurace vaří jen z kvalitních surovin. Spousta spokojených zákazníků se vrací do příjemného prostředí, které poskytujeme. V hotelové restauraci vás ochotně obsloužíme. V restauraci našeho hotelu Vám připraví ta nejlepší jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzejní kavárna

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Nabízíme bohatý výběr nápojů. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku