Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Excalibur

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Přijďte si vybrat z nabídky našich apartmánů. Využijte ubytování na hotelu naší firmy. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPA HOTEL CENTRUM, s.r.o.

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alojz Volný - Hotel Slunečná

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotýlek, s.r.o. - St. Michael

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Anna

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňské sanatorium Dr. Peták, s.r.o.

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Můžete také využít kempové ubytování. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sanatorium Mariot

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Specializujeme se na wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Romanza

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektra

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Zaměřujeme se na to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Danuše Cvachová, ubytování

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Lokalita, ve které nabízíme ubytování, je turisticky vyhledávaná díky pestré nabídce nejrůznějších výletů do okolí. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku