Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ladislav Vavřínek,cestovní kancelář

Nabízíme znalosti, které oceníte. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru Vaší dovolené. Zákon vyžaduje pojištění cestovních kanceláří, my takové máme. Počítejte u nás se seriózními službami. Užívejte si vaší dovolenou bez starostí, my se o to postaráme. Věnujeme zvláštní péči kvalitě našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F & K Travel, s.r.o.

Zajistíme Vám kvalitní cestovní služby. Naši specialisté, na cestovní služby, se vám budou vždy ochotně věnovat a vždy Vám dobře poradí. Školní zájezdy a výlety vybereme na míru právě pro vás. Z bohaté nabídky našich populárních víkendových pobytů si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vás. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku pro seniory. Naši spokojení zákazníci doporučují nabídku našich zájezdů vytvořenou hlavně pro děti. Nabízíme velký výběr pobytů u moře v nejrůznějších destinacích za atraktivní ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Veselá - Sportclub Eva - Dovolená v zahraničí

U nás poskytujeme nejvyšší kvalitu cestovních služeb pro každého. Přizpůsobíme pobyt u moře Vašim představám. Naši spokojení zákazníci doporučují nabídku našich zájezdů vytvořenou hlavně pro děti. Zimní dovolenou podle vašich představ si vyberete u naší společnosti. Z naší nabídky zájezdů si vyberete nádhernou letní dovolenou. Seženete u nás také rybářské zájezdy. Naši klienti si užili příjemnou dovolenou díky nákupu pobytových zájezdů z nabídky naší pobočky. Naše cestovní kancelář nabízí mnoho víkendových pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Sinkulová, dovolená v zahraničí

Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji cestovních zájezdů. Vyjeďte s námi na bezstarostnou dovolenou. Nabízíme dobře organizované školní zájezdy a výlety. Naše cestovní kancelář nabízí různé víkendové pobyty. Vytvořili jsme pro vás nabídku zajímavých pobytových zájezdů do nejrůznějších destinací. Neváhejte vyrazit na nějaký z našich poznávacích zájezdů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKWO, s.r.o.

Vyberte si tu nejlepší dovolenou u nás, vždy ochotně poradíme. Na kvalitu nabízených služeb na naší pobočce máme nekompromisní požadavky. Nabízíme Vám naše znalosti z oblasti cestovních služeb a pohostinství. S námi zažijete bezstarostnou dovolenou. Naše víkendové pobyty jsou velmi oblíbené a vyhledávané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CLARA cestovní kancelář s.r.o.- Dovolená v zahraničí - Pobytový a poznávací zájezd do zahraničí - Sportovní zájezd do zahraničí

U nás poskytujeme nejvyšší kvalitu cestovních služeb pro každého. V nabídce jsou školní zájezdy a výlety s různou tématikou. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů. S našimi pobytovými zájezdy poznávejte svět. Prohlédněte si také naši bohatou nabídku lyžařských zájezdů. Ochotní zaměstnanci naší pobočky vám pomohou s výběrem letní dovolené podle vašich přání a požadavků. Naši zákazníci si oblíbili nabídku našich zimních zájezdů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa & Medical Travel, s.r.o.

Naše firma sází na kvalitu. Jsme firma, která Vám poskytne bezstarostnou dovolenou. Serioznost je pro nás základem spolupráce. Naše incomingová cestovní agentura nabízí nejenom kulturní zážitky. Naše víkendové pobyty jsou velmi oblíbené a vyhledávané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Grüner-

Díky dobré znalosti prostředí vás vaše delegátka upozorní na zajímavá místa, která byste neměli přehlédnout. Obraťte se na nás s důvěrou, jsme seriózní agentura. Ručíme vám za to, že jsme pojištěni dle zákona a nic vám nehrozí. Orinetujeme se v oblasti školních zájezdů a výletů. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Koubová, cukrárna

Provozujeme cukrárnu plnou neodolatelných výrobků. Naše cukrárna se vyznačuje velkou ochotou. Jsme cukrárna, která si dává záležet na kvalitě svých zákusků. Z připraveného občerstvení si vybere opravdu každý. Stavte se u nás na kafíčko a zákusek. Neváhejte ochutnat i naše chlebíčky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evžen Páloš

Naší činností je provozování cukrárny. Jsme cukrárna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Naše cukrárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. V naší cukrárně si můžete objednat i nápoje. Prodáváme cukrovinky pro děti i dospělé. Naše cukrárna disponuje velkou ochotou při prodeji dortů, zákusků a zmrzliny. Příchutě naší zmrzliny jsou bezkonkurenční..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku