Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zámek Mostov, s.r.o.

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Polonia, s.r.o.

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LD Praga, spol. s r.o. - Sanatorium Praga

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pfisterer a spol. Karlovy Vary, společnost s ručením omezeným - Hotel Bayerischer Hof

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EA Hotel Elefant

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Na požádání u nás máte i možnost stravování. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Náš objekt je zcela nekuřácký. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia-lázně a.s., sanatorium KRIVÁŇ

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kurhotel Brussel

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Léčebné lázně Jáchymov, a.s.

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Šrejma - Pension pod Panským vrchem

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Zajišťujeme různé wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Selský dvůr Jiří Dellinger

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol. K možnostem vyžití, které nabízíme, patří také koupání. S wifi u nás můžete počítat. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku