Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Carlsbad Plaza

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Svým hostům nabízíme i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boheminium, s.r.o. - Villa Eva

Zaměřujeme se na ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PEGIO, s.r.o. - Hotel Maltézský kříž

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Mozart***

Rádi vás u nás ubytujeme. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici. U nás máte možnost také využívat lednici. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schlosshotel Barta Sanatorium, s.r.o.

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Zajděte si také na něco dobrého do našeho baru. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa Hotel Vltava

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme pohodlné ubytování. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský penzion Josef II.

Využijte naší nabídky ubytování. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel St. Joseph Royal Regent

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Náš hotel nabízí různě velké pokoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Karika,ubytování

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Hvězda- Levné ubytování

Využijte našeho pohodlného ubytování. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku