Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jitka Moravcová - PrivatMoravcovi

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. U nás prožijete krásný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Danuše Bogliová

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Ubytování v našich apartmánech si můžete objednat ještě dnes. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Apartments Recepce

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartment Charlie

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Naše zařízení poskytuje také ubytování v apartmánech. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Rádi vám nabídneme i speciální pokoje pro kuřáky. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Horník - Hotel Svatá Anna

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Meteor

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Seifert

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Náš bar nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Židov - Hotel U radnice

Využijte ubytování za výhodné ceny. V příjemném prosředí zapomenete na starosti všedních dní. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Františkovy Lázně, a.s. - Lázeňský dům Rubeška

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány La Provence

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Wifi připojení je samozřejmostí. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku