Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vlasta Valová - Penzion Valovi

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. U nás si užijete i pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Myslivna

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Využívat můžete společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Sojka - Penzion Piano

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme ubytování v chalupách. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Součástí vybavení našich pokojů je také lednice. Užijte si dovolenou v jednom z našich penzionů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Trnka - Rekreační ubytování

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Meruna, rekreační ubytování

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Spokojení zákazníci ocenili vybavení a zařízení naší chaty i lokalitu ve které se nachází. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regia Centrum Zbraslav, spol. s r.o. - Chata Hájenka

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Wildstein

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Slovanka

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Předplacené služby pro vaši dovolenou zahrnují plnou penzi. Můžete si u nás vychutnat jídla v rámci polopenze. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Novotný - Autocamp Jenišov

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme rodinné pobyty. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemping Las velas

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Náš gril je tu pro Vás. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Parkování máte volně k dispozici. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku