Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eva Třešňáková - cestovní kancelář

Pravidelně kontrolujeme, zda se nezhoršila kvalita námi nabízených hotelů. Na serióznost našich služeb se můžete spolehnout. Naše cestovní kancelář, která nabízí zájezdy do nejrůznějších destinací, je pojištěna dle zákona. Máme velké znalosti o zemích, v nichž působíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Hruška Cestovní a obchodní kancelář

Vyjeďte s námi na bezstarostnou dovolenou. Školní zájezdy a výlety organizujeme pravidelně. K nabídce naší cestovní kanceláře patří také víkendové pobyty. V rámci nabídky služeb z oblasti cestovního ruchu nabízíme nejrůznější pobytové zájezdy. V naší cestovní agentuře Vám nabídneme poznávací pobyty ušité na míru. Přinášíme také možnost pobytů pro seniory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VIKTORIYA Group, s.r.o.

Jako cestovní agentura jsme pojištěni dle zákona. Naše společnost zajistila na pobočce kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Můžete se spolehnout na seriózní jednání našich zaměstnanců při prodeji cestovních zájezdů. V rámci nabídky služeb z oblasti cestovního ruchu nabízíme nejrůznější poznávací zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ebert Touristik, s.r.o.

Naše společnost je pojištěna dle zákona. Serióznosti našich služeb můžete věřit. Máme znalosti k odbornému prodeji cestovních zájezdů. Využijte u nás nabídky cestovních služeb nejvyšší kvality. Nikdy nezapomínáme na ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Travel Expert, spol. s r.o.

Serioznost a maximální péče o zákazníka jsou na pobočce naší společnosti prioritou. Snažíme se být co nejvíce ochotným partnerem v oblasti poskytování cestovních služeb a pohostinství. Naše pobočka v rámci poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu důsledně dbá na vysokou kvalitu. S námi zažijete bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prestige Travel, s.r.o.

Naše společnost nabízí široké spektrum služeb z oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Jsme cestovní agentura, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Na serióznost našich služeb se můžete spolehnout. Na veškeré cestovní služby jsme pojištěni dle zákona. Specializujeme se na školní zájezdy a výlety na vysoké úrovni. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Dušan Drexler,jazykový tábor

Ochotný personál na naší pobočce vyhoví zákazníkům v jejich přáních a požadavcích. Naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch si zákazníci velice oblíbili. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti cestovních služeb. Vyjeďte s námi na bezstarostnou dovolenou. Zaručujeme serioznost všech našich pracovníků. Na dětském táboře děti zažijí báječné chvíle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Brettschneiderová - Cukrárna

Provozujeme cukrárnu, kterou si zamilujete. Zákusek patří mezi naše speciality. Oslaďte si život našimi cukrovinkami. Neváhejte navštívit naši kvalitní cukrárnu. V naší nabídce najdete výbornou zmrzlinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRILTON, a.s.

Zaměřujeme se na provozování cukrárny. Snažíme se našim zákazníkům s ochotou pomoci. U nás můžete ochutnat například vynikající zákusek. Z naší pestré nabídky nápojů si jistě vyberete. Naše cukrárna si dává záležet na tom, abyste si zákusky vychutnali v příjemném prostředí. Kvalita je hlavním znakem našich služeb. U nás zakoupíte také netradiční cukrovinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.

Naše autodoprava vám vše usnadní. Zajistíme pohodlnou dopravu do města, městskou hromadnou dopravou. Nabídneme Vám zajištění služeb autobusové dopravy a přepravy. Forma letecké dopravy, příp. přepravy patří k našim oblíbeným službám. Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti železniční dopravy a přepravy. Naše společnost zabezpečuje též vnitrostátní nákladní přepravy. Nabízíme Vám zajištění dopravy na Vámi zvolený zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku