Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Aschberg

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. U nás budete ubytovaní v blízkosti přírody. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Poskytujme tipy na výlety do okolí. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Hosté našeho penzionu se k nám rádi vracejí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Dvořák - OBIS - Penzion U Krbu

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Nabízíme ubytování v čistotě. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Formáček - Pension Arnika

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Využívat můžete společná sociální zařízení. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Gerstner - Penzion Stará pošta

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Vintrová - I + B - Penzion Irena

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Jednou z výhod našeho ubytování je jeho nízká cena. Zajišťujeme pobyty pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Rosa, s.r.o. - Penzion Villa Rosa - Penzion

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Neváhejte využít náš kemp! Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Radimerský

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Součástí našeho ubytování je příjemné prostředí. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasta Kršová - Penzion U Šlika

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Příjemné prostředí a komfortní ubytování za skvělou cenu. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květuše Simmerová - Jas - Penzion JAS

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Přijďte se pobavit do baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Žlábek - Penzion Pod Lanovkou

Zaměřujeme se na ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podniknout zajímavé výlety do okolí. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Spolehněte se na naše útulné ubytování v čistotě. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku