Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sunny Side Service, s.r.o.

Doménou naší formy je ubytování. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Nabízíme vám ubytovací služby. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Juvieko, s.r.o. - Hotel Mallorca

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v příjemném prostředí. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Poskytujeme velice čisté ubytování. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Modrá hvězda

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OGREA, spol. s r.o. - Hotel Westend

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Specializujeme se na wellness pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olymp International, s.r.o. - Interhotel Central

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Zveme vás i k pobytům pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aristokraty Hotely Festival - hotel apartments

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Objevte také výhody ubytování na chalupě. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa Hotel Schlosspark, s.r.o.

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sporthotel Rudolf

Využijte našeho pohodlného ubytování. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Carlsbad Plaza

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Svým hostům nabízíme i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boheminium, s.r.o. - Villa Eva

Zaměřujeme se na ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku