Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jana Firlová - cestovní agentura

Zákazníkům nabízí naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna, mnoho zájezdů za atraktivní ceny. Sázíme na bezstarostnou dovolenou pro vás. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou cestovních služeb. Jsme firma, jejíž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti cestovních zájezdů. Ověřte si naši serioznost na vlastní kůži. Zaměstnanci naší pobočky s ochotou pomohou zákazníkům s výběrem služeb podle jejich přání a požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Jindřichová- Dovolená v zahraničí

Našim zákazníkům zajišťujeme hlavně kvalitu cestovních služeb. Za serioznost našich služeb ručíme. Každou námi nabízenou destinaci známe a dokážeme Vám poradit s výběrem. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji cestovních zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

W PRIVAT - cestovní agentura- Dovolená v zahraničí

Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, důsledně dbá o bezpečí a spokojenost svých klientů. V nabídce je široká škála školních zájezdů a výletů. Vyberte si u naší cestovní agentury víkendový pobyt a odpočiňte si tak po dlouhém týdnu. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku pobytových zájezdů. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem poznávacích zájezdů, i dalších produktů a služeb z naší nabídky. Využijte naší last minute nabídky k nákupu exotické dovolené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aisis, spol. s r.o. - Dovolená v zahraničí

Seriózní služby jsou pro nás základem. Máme velké znalosti o mnoha cílových destinacích. Naše cestovní kancelář, která nabízí zájezdy do nejrůznějších destinací, je pojištěna dle zákona. Snadno Vám zajistíme nejvyšší kvalitu našich služeb. S naší cestovní kanceláří se v létě podíváte do celého světa a užijete si bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Jílek J a G Touristik

Využijte služby naší společnosti výborně znalé ve svém oboru. Jsme velmi nároční na kvalitu. Zaručujeme Vám seriózní služby. Na veškeré poskytované služby jsme pojištěni dle zákona. Nabízíme zábavné i naučné školní zájezdy a výlety. Víkendové pobyty s naší agenturou jsou vždy tou správnou volbou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekstour, s.r.o. - Incomingová cestovní kancelář

Vedení naší společnosti klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců na naší pobočce. Všechny zájezdy naší cestovní kanceláře jsou pojištěné proti jejímu úpadku. Spokojenosti zákazníků dosáhla naše společnost díky ochotnému personálu a komplexní nabídce služeb v oblasti cestovního ruchu. Hledáte-li kvalitu, u nás ji vždy najdete. Nabízíme Vám naše znalosti z oblasti cestovních služeb a pohostinství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Kantor-tábory

Nabízíme Vám naše znalosti z oblasti cestovních služeb a pohostinství. Nabídka našich školních zájezdů a výletů vás zaručeně zaujme. Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro ty, kteří nemají čas odpočívat. Letní pobytové i poznávací zájezdy od nás se vám vyplatí. Pořádáme dětské tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALEXANDRIA, cestovní kancelář

Pracujeme na základě našich znalostí. Poskytujeme vysokou kvalitu. Nabízíme serioznost v oblasti cestovního ruchu, která vám usnadní cestování. Nabídka našich zimních zájezdů je opravdu pestrá. Přicházíme také s výhodnou nabídkou pobytů u moře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český dvůr, s.r.o.

Jsme provozovatelé té nejlepší cukrárny na trhu. Naše cukrárna se specializuje na různé druhy cukrovinek. U nás vás přivítá pouze ochotný personál. U nás si pochutnáte na vynikajícím občerstvení. Zákusek patří mezi naše speciality. Při návštěvě naší cukrárny můžete posedět v příjemném prostředí. Vychutnejte si tu nejlepší kávu v naší kavárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U Davida

Naše čajovna je nejlepší v prodeji čajů. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. S výběrem nápojů u nás budete zaručeně spokojeni. Přijďte si odpočinout od každodenního stresu do příjemného prostředí naší čajovny. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku