Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vasil Popovič, dovolená v zahraničí

Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, připravila pro zákazníky velké množství zájezdů v tuzemsku i v zahraničí. S naší cestovní kanceláří zažijete bezstarostnou dovolenou. Na serióznost našich služeb se můžete spolehnout. Zaměstnanci naší pobočky cestovní společnosti jsou těmi nejochotnějšími z okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sultán tour, s.r.o.

Pobyt pro seniory přizpůsobíme Vašim potřebám. Využijte nabídky naší společnosti a nechte si sestavit dovolenou na míru. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější zimní pobyt. Letní pobyt přizpůsobíme Vašim představám. Nakupte letenky rychleji než jinde. Nabízíme také skupinové jízdenky. S naším cestovním pojištěním si konečně užijete dovolenou. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější last minute pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Real Time Travel, s.r.o.

Vybudovali jsme úspěšnou společnost zabývající poskytováním služeb a produktů zaměřených na cestovní ruch díky našim nekompromisním požadavkům na kvalitu naší nabídky. Náš personál má velmi dobré znalosti každé nabízené destinace. Zprostředkujeme zájezd a výlet pro vaši školu. Platíme za odborníky na víkendové pobyty. U nás seženete jedny z nejvýhodnějších letenek na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní agentura FL Tours

Seriózní přístup našeho personálu a péče o zákazníky je na naší pobočce samozřejmostí. Prohlašujeme, že jsme pojištění dle zákona. Ochotu poradit každému zákazníkovi nabízíme na prvním místě. Naše společnost zajistila na pobočce kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Naše cestovní kancelář Vám zprostředkuje kvalitní služby hotelů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazykový tábor Marie Lehocké

Ochotný a profesionální personál je vždy připraven na vaše dotazy ohledně vybraného zájezdu. Rádi Vám poskytneme bezstarostnou dovolenou. Klienti si velmi oblíbili širokou nabídku našich sportovních zájezdů. Letní dovolené v tuzemsku i v zahraničí si u nás vybere každý zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Colonáda

Zajišťujeme provoz skvělé cukrárny. V naší nabídce jsou tradiční cukrovinky. K zákuskům naší cukrárny se skvěle hodí i naše domácí nápoje. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji speciálních dortů. Naše cukrárna Vám je k dispozici se svým občerstvením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emil Chovančík

Provozování cukrárny je naší hlavní činností. Kvalita našich výrobků je pro nás samozřejmostí. U naší cukrárny můžete počítat s ochotou při prodeji zákusků. Naše cukrárna prodává ty nejlepší zákusky. V nabídce občerstvení naší cukrárny najdete kromě zákusků i chlebíčky. Snažíme se pro vás připravit příjemné prostředí. Naše kavárna je otevřená jednotlivcům i skupinám přátel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tvrdý Martin

Zajistíme Vám služby v oblasti autodopravy. Nabízíme kvalitní služby v rámci dopravy a přepravy. Prioritou naší společnosti je v prvé řadě kvalita poskytovaných služeb a rovněž i ochotný a seriózní personál. Máme perfektní znalosti současné dopravní situace a díky tomu na nás zbytečně nečekáte. Naše nákladní přeprava je nejlepší na trhu. Zajišťujeme nejlevnější mezinárodní dopravu. Zajistěte si u nás také odtahové služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Spáčil

Nabízíme kvalitní autodopravu. Realizujeme služby související s rychlostí dopravy. Serioznost je to, co naši zákazníci potřebují. Naše služby v rámci osobní dopravy jsou připraveny pro vás. Zajistíme dopravu celému zájezdu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ligneta autobusy, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje spolehlivou, rychlou a bezpečnou autodopravu. Naše silniční přeprava je nejlepší na trhu. V dopravě a přepravě se zaměřujeme na kvalitu služeb. Nabízíme využití naší komfortní autobusové dopravy. Na naši autobusovou přepravu se můžete spolehnout. Obraťte se na nás, pomůžeme vám s odtahem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku