Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ANNA - pension

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Nabízíme kvalitní ubytování v příjemném prostředí vyhledávané lokality. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Engadin, s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Naše chalupy si jistě zamilujete. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Rádi vás přivítáme v našem kempu. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Arnika

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marie Kykalová,penzion

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastimil Reitmajer - Pension Kladská

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Křížek - Penzion 54

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Eva

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Adélka

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. V rámci ubytování nabízíme vlastní gril. S wifi u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Gábi

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. V rámci ubytování je vám k dispozici krytý bazén. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Poskytujeme ubytování na úrovni. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. V našem bazénu se Vám bude líbit. S wifi u nás můžete počítat. Neváhejte využít i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension H

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. V jakékoli sezóně je vám k dispozici krytý bazén. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku