Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Hommer - Penzion HOMMER

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Vlasák - Apartmán

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Abra Real s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše chalupy si jistě zamilujete. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Liberty

Využijte naší možnosti ubytování. Nabízíme celoroční ubytování v našich příjemně a vkusně vybavených apartmánech. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Baláková- Horské ubytování

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Bohemia

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Náš penzion Vám je k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Annmars, s.r.o.

Využijte naší nabídky ubytování. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Nabízíme celoroční ubytování v našich příjemně a vkusně vybavených apartmánech. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Restaurace Lev

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Užijte si u nás také výborné snídaně. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Můžeme vám nabídnout náš salonek pro pořádání různých akcí. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Františkovy Lázně, a.s. - Lázeňský dům Imperial

Využijte našeho příjemného ubytování. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí se vstřícným a ochotným personálem. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Swiss House Apartmens & Spa

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku