Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marie Dytrychová - cukrárna

Naší činností je provozování cukrárny. V naší cukrárně si k zákuskům můžete objednat i skvělé nápoje. Kvalita je hlavním znakem našich služeb. Nabízíme širokou škálu cukrovinek. Příjemné prostředí naší cukrárny Vám je k dispozici. Naše výtečné dorty musíte ochutnat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRITIA

Zabýváme se provozem výborné cukrárny. K zákuskům naší cukrárny podáváme naše domácí nápoje. Prodáváme dorty různých příchutí. Z našich zajímavých příchutí zmrzliny si jistě vyberete. Vyzkoušejte naše kvalitní a cenově dostupné pečivo. Prodáváme i originální poháry. Větrník najdete také v naší cukrárně. Každý host si může pochutnat na vynikajícím věnečku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Řeřicha

Naši dodávkovou autodopravou převezeme své zákazníky bezpečně a spolehlivě. Nabízíme využití naší komfortní autobusové dopravy. Nabídneme Vám zajištění služeb autobusové dopravy a přepravy. Využijte naše služby na osobní dopravu a přepravu. Zaměřujeme se i na mezinárodní služby dopravy a přepravy. Potřebujete-li vnitrostátně dopravit zboží, neváhejte nás kontaktovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Dražo,doprava

Poskytování služeb z oblasti autodopravy je hlavní činností naší společnosti. Znalost oboru a služeb, které nabízíme, nám není cizí. V oblasti dopravy a přepravy je cílem naší firmy také rychlost. Zajistíme pro Vás silniční dopravu za bezkonkurenčních podmínek. Zajišťujeme dopravu moderními autobusy. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby autobusové dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Patera,doprava

Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti autodopravy. Jsme profesionálové s dlouholetými znalostmi v oboru. Ochotně se přizpůsobíme vašim požadavkům. Služby v oblasti silniční dopravy a přepravy jsou další z našich činností. Jsme nejlevnější taxi v regionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autobusy Karlovy Vary, a.s. - divize Sokolov

Naší činností je provoz autodopravy. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má znalosti v oblasti přepravy osob i nákladu. Ochotně zrealizujeme veškeré vaše požadavky v oblasti dopravy a přepravy. Silniční doprava je zásadním doplněním naší hlavní činnosti. Naše společnost nabízí seriozní přepravu a dopravu. Naše služby v rámci vnitrostátní dopravy jsou připraveny pro vás. Jsme jedničkou na trhu v zajištění dopravy na zájezdy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GILLEMAN LOGISTICS SA

Díky naší autodopravě bude vše tak, jak to má být. Na naši silniční autodopravu a spolehlivé řidiče se můžete vždy spolehnout. Cestování s námi je bezpečné a jeho kvalita je zaručená. Budete ohromeni naší znalostí. Základem, který vám můžeme nabídnout, je seriozní přístup a kvalitní služby. Na naši mezinárodní přepravu se můžete spolehnout. Vyzkoušejte naše kvalitní služby v oblasti logistiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Oblast autodopravy je hlavní doménou naší společnosti. Naší dopravní společnosti můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy Vám vždy rádi zajistíme. Ochota je pro naší společnost reklamou. V dopravě a přepravě jsou vám k dispozici naše služby v silniční oblasti. Rádi Vám poskytneme i služby mezinárodní dopravy a přepravy. Spolehlivé služby nejen v rámci vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Věnujeme se také službám v oblasti autodopravy. Poradíme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti dopravy a přepravy. Spolehněte se na rychlost našich služeb v oblasti dopravy a přepravy. Klienti rádi využívají výhod spojených s objednávkou našich služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy. Vnitrostátní kamionová doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Poskytování služeb z oblasti autodopravy je hlavní činností naší firmy. Naši ochotu poradit každému nabízíme na prvním místě. Dovolujeme si vám nabídnout své seriózní služby v oblasti dopravy a přepravy. Jednou z nejdůležitějších hodnot, které v naší firmě vyznáváme, je znalost oboru dopravy. Všechny služby, které poskytujeme, provádíme velmi kvalitně. Dovezeme vás komfortními autobusy do různých mezinárodních oblastí. Nabízíme kvalitní vnitrostátní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku