Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Štursa,taxislužba

Naše společnost se zaměřuje na kvalitní služby v oblasti autodopravy. Zajišťujeme činnosti spojené se silničními službami. Naše služby poskytujeme s úsměvem a ochotou. Naší velkou předností je znalost místních komunikací. Nabízíme vysoce profesionální služby taxi za velmi výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lubomír Čulák- Taxi služba

Obraťte se na naši autodopravu. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti dopravy. Kvalita je základ pro všetrannost a dokonalost našich služeb. Pro naše zákazníky máme opravdu rychlé služby. Naše taxi služba Vás zaveze kamkoliv. Naši dispečeři pro vás ochotně a vždy zajistí přistavení taxi a odvoz na požadovanou adresu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Natálie Valentová

Naše společnost, která provozuje autodopravu, poskytuje kvalitní a seriózní služby. Zaměřili jsme se na provozování silniční dopravy a přepravy a zákazníkům nabízíme kvalitu za výhodné ceny. Naším cílem při osobní přepravě je maximální bezpečnost a pohodlí klientů. Naše společnost nabízí služby v oblasti mezinárodní dopravy. Zajistíme pro Vás služby vnitrostátní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Königsmark

Zajišťujeme vnitrostátní autodopravu. V oboru silniční dopravy se můžete spolehnout na náš individuální přístup a profesionalitu. Kvalitní doprava je konečně dostupná pro každého uživatele. Serioznosti přikládáme velký význam. S naší rychlostí budete spokojeni. Díky naším znalostem tras a silnic šetříme váš čas. Ochota našich zaměstnanců překvapuje stále více a více zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

POKY TAXI

Využijte naší výhodné nabídky služeb v oblasti autodopravy. Jsme hrdí na to, že vám můžeme vždy ochotně poradit. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na silniční přepravu. Profesionalita a serioznost provází nabídku všech námi poskytovaných služeb. Naše taxi vám zajistí komfortní přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Na Tajchu

Zaměřujeme se na provozování hostince. Nabízíme alkoholické i nealkoholické pivo. Jsme tou správnou hospodu, pokud máte chuť na nějaký nápoj. Specializujeme se na provozování restaurace. Vaříme jídla z české kuchyně podle tradičních receptů. Poskytujeme také ubytování. Pořádáme pravidelné soutěže v šipkách. Přijďte si k nám vybrat skvělý raut.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irish Pub Racek - restaurace

Provozujeme hostinec, kam se zákazníci rádi vracejí, protože byli rychle obsloužení příjemnou obsluhou a ochutnali dobré jídlo a kvalitní nápoje. Přijďte si vybrat ze široké nabídky chutných jídel. Nechte se oslovit naší bohatou nabídkou vín. Rádi Vám nabízíme mnoho druhů občerstvení. V příjemném prostředí našeho podniku se budete cítit dobře. V našem podniku je možné si zahrát i šipky. Naše restaurace nabízí krásné a stylové prostředí se zahrádkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice Drahomíra - pivnice

Naše společnost provozuje hostinec, který podává chutné pokrmy a má velký výběr teplých i studených nápojů. V nápojovém lístku naší hospody naleznete alkoholické i nealkoholické nápoje. Kvalita piva se pozná podle čirosti a barvy, u nás Vás nezklameme. Využijte možnosti zahrát si i šipky. Můžete využít také kulečník. Součástí našeho vybavení jsou i výherní automaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poštovní Dvůr

Využijte provozu naší hotelové restaurace. Naše hotelové restaurace připraví jídlo i lidem s přísnou dietou. Příjemné prostředí a dobré víno dělají z naší restaurace oblíbený podnik. Nabízíme posezení v příjemném prostředí. Ochotně pro vás neustále zlepšujeme naši restauraci. Pivo je jedním z našich nabízených nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace hotelu Růže

Zaměřujeme se na provozování hotelové restaurace. Přijďte se osvěžit a vybrat si z našeho nápojového lístku. V naší nabídce jídel si určitě vybere každý. Nabízíme různé alkoholické nápoje. Dejte si u nás váš oblíbený nealkoholický nápoj. Využijte služeb naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku