Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Irena Koubová, cukrárna

Provozujeme cukrárnu plnou neodolatelných výrobků. Naše cukrárna se vyznačuje velkou ochotou. Jsme cukrárna, která si dává záležet na kvalitě svých zákusků. Z připraveného občerstvení si vybere opravdu každý. Stavte se u nás na kafíčko a zákusek. Neváhejte ochutnat i naše chlebíčky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evžen Páloš

Naší činností je provozování cukrárny. Jsme cukrárna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Naše cukrárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. V naší cukrárně si můžete objednat i nápoje. Prodáváme cukrovinky pro děti i dospělé. Naše cukrárna disponuje velkou ochotou při prodeji dortů, zákusků a zmrzliny. Příchutě naší zmrzliny jsou bezkonkurenční..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České dráhy, a.s.

Poskytování služeb spojených s autodopravou je jednou z hlavních činností naší společnosti. Kvalita poskytovaných služeb je pro nás prioritou ve všech fázích provádění naší činnosti. S našimi zákazníky jednáme vždy s největší ochotou. Využijte u nás služeb v oblasti železniční dopravy a přepravy. Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Zajistíme Vám kvalitní osobní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská doprava Mariánské Lázně, s.r.o.

Můžeme pro Vás zajistit služby v oblasti autodopravy. V oblasti dopravy a přepravy vás překvapíme naší rychlostí. Znalost oboru dopravy je pro nás nezbytná. Zajistíme pro Vás silniční dopravu za bezkonkurenčních podmínek. Co se týče dopravy a přepravy, platíme za odborníky s maximální seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Dražo

Připravíme vám ty nejlepší služby v oblasti autodopravy. Náš tým zaměstnanců usilovně pracuje na spokojenosti našich zákazníků, na rychlosti vyřízení zakázek a dodržování termínů. Nabízíme využití naší komfortní autobusové dopravy. Zaručíme se Vám za vysoký standard naší autobusové přepravy. Rádi Vám poskytneme i služby mezinárodní dopravy a přepravy. Vnitrostátní doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autobusy Karlovy Vary - divize Mariánské Lázně

Věnujeme se také službám v oblasti autodopravy. V rámci našich poskytovaných služeb kvalita a rychlost zajištěna. Nabízíme seriozní služby v oblasti dopravy a přepravy. U naši silniční autodopravy je včasné plnění termínů samozřejmostí. Jsme firma, která se specializuje na vnitrostátní přepravu. Objednejte si u nás přepravu zájezdu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSI Projekt Service International, s.r.o.

S naší autodopravou budete mít nové možnosti. Naše společnost získala díky vysoké kvalitě služeb zaměřených na oblast dopravy a přepravy řadu spokojených zákazníků. Můžete se spolehnout na naše znalosti, které v oblasti dopravy a přepravy máme. Kvalitu našich služeb doplňuje seriózní a přátelské jednání. Budete nadšení rychlostí našich přepravců. Na požádání pro vás zajistíme i logistické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Zajišťujeme profesionální autodopravu. Poskytovat služby bez ochoty není možné. Naše společnost je velmi znalá v oblasti osobní i nákladní přepravy. Nadstandardně rychlé jednání je naší zásadou. Pro naše klienty jsme schopni zajistit kvalitní služby spojené s oblastí mezinárodní dopravy a přepravy díky silnému zázemí a spolehlivým zaměstnancům. Na naši vnitrostátní dopravu je spolehnutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Provádíme autodopravu v různých typech vozidel. Zaměřujeme se na nabídku kompletních služeb v oblasti silniční dopravy a přepravy. S naším ochotným přístupem budete nad míru spokojeni. Naše rychlost zajistí vaši spokojenost. Kvalita našich služeb vás příjemně překvapí. Zaměřili jsme se na poskytování služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy ve vysoké kvalitě. Pro naše klienty jsme schopni nabídnout a zajistit nadstandardní služby spojené s oblastí vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Firma, kterou provozujeme, se zabývá službami v oblasti autodopravy. Serióznost je samozřejmou součástí našich poskytovaných služeb. Vážíme si každého zákazníka, proto je u nás ochota a vstřícnost samozřejmostí. Dlouhodobě jsme hodnoceni jako kvalitní přepravce. Co se týče mezinárodní dopravy a přepravy, máme velmi dobrou pověst. Jednou z našich hlavních aktivit jsou služby vnitrostátní autodopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku