Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regent Hotels, s.r.o. - Hotel Silva

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Nabízíme vám příjemné prostředí našeho hotelu pro vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Re-Em-Form, s.r.o. - Hotel Horská Bouda

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Ubytovaným hostům je přístupný i náš krásný salonek. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jizera Karlovy Vary, s.r.o.- Hotel

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Našim hostům poskytujeme ubytování v apartmánech. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Santera Karlovy Vary, s.r.o. - Hotel U Šimla

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sporthotel Hubertus

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Excelsior, a.s. - Hotel Excelsior

Využijte našeho pohodlného ubytování. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Ochotu máme připravenu pro všechny své zákazníky. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZEKI & DRENI, s.r.o. - Hotel Krásná královna

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu. Poskytujeme ubytování na úrovni. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. U nás v baru si můžete dát výborné pití. Využijte chlazených nápojů z minibaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fibro, spol. s r.o. - Hotel Romance Puškin

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pyramida II

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Využijte chlazených nápojů z minibaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Dvořák - Horský hotel U Pašeráka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. U nás se nebudete nikdy nudit, máte možnost výletů do okolí. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku