Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Tejkl - Ubytovna U nádraží

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Blažek

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Připravte si vlastní pokrmy v našem kuchyňském koutu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme k využití také lednici. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Rampů

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. K ubytování je možné využít i chalupy. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emil Minář - Penzion EM-Garni

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Čapek - Penzion Astra

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. K ubytování je možné využít i chalupy. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. U nás máme velký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stadler

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. U nás najdete jedině příjemné prostředí. Ubytujte se na našem hotelu! Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Mikulášková - Pension Villa Vrátník

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Ubytujeme Vás v blízkosti přírody. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marta Křížová, Penzion Marta

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování v příjemném prostředí atraktivní lokality. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Podhradská U Karkulky

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Užijte si krásnou přírodu v blízkosti našeho ubytování. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kabešů

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. K využití nabízíme i prostory kuchyně. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. K ubytování vám můžeme zajistit také polopenzi. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Využívat můžete i naši společenskou místnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku