Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Villa Eva

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Jistě oceníte nekuřácké prostředí našeho ubytovacího zařízení. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna U Radnice

Zabýváme se nabídkou kvalitních vín. Navštivte naši vinárnu, kde vám ochotně poskytneme ten nejlepší servis. U nás najdete jen kvalitní vína. Přijďte vyzkoušet speciality z naší restaurace. V naší vinárně vám nabídneme pouze kvalitní vína.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion Grácie

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sprchou/koupelnou od 300,-kč, s možností snídaní, občerstvení. Vlastní parkoviště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maska Pub

Provozujeme bar s milou a ochotnou obsluhou. Všechny alkoholické i nealkoholické nápoje nabízíme v harmonickém prostředí. S občerstvením u nás neprohloupíte. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Jsme barem, který podává ty nejlepší alkoholické nápoje. Nabízíme široký výběr nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galaxie - Bar

Provozování baru bude s námi jednoduché. Naší nabídkou občerstvení si můžete rozmazlit své chuťové buňky. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. U nás garantujeme vysokou kvalitu služeb. Snažíme se být co nejvíce ochotným barem. V našem baru Vám nabízíme nepřeberné množství alkoholických nápojů. Nabídka nealkoholických nápojů v našem baru je opravdu velmi široká..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jack Daniels Pub

Provozování baru je s námi jednoduchá záležitost. Nápoje z naší nabídky uhasí Vaši žízeň. V příjemném prostředí baru si můžete vybírat z široké nabídky značkových nápojů. Jsme barem, který podává ty nejlepší alkoholické nápoje. I ten největší milovník nealkoholických nápojů si u nás pohladí své chuťové buňky. Na konci výletu není nic příjemnějšího, než si sednout k chlazenému nápoji na zahrádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Beskyd

Poskytujeme možnost provozování baru. V naší nabídce nechybí ani chutné nápoje. V naší nabídce naleznete také teplé alkoholické nápoje. Pro naše hosty jsme připravili nealkoholické nápoje i další sortiment. U nás můžete strávit pohodový večer s přáteli a vybrat si z našeho širokého sortimentu nápojů včetně piva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Havlová- Celní deklarace

Rádi Vám poskytneme i celní služby. Nabízíme Vám celní služby rychle a kvalitně. Naše firma nabízí tu nejvyšší kvalitu v celních službách. Vynikající znalosti našeho oboru nám umožňují vyjít vstříc každému klientovi. Rádi poskytneme svou ochotu pro Vaši spokojenost. Naším krédem v celních službách je serioznost a kvalita. Zajišťujeme také celní řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dominika Bílková

Při návštěvě naší pobočky cestovní kanceláře Vám jsou k dispozici naši seriózní zaměstnanci. Jsme velmi nároční na kvalitu. Splňujeme zákonnou povinnost pojištění proti úpadku. Bezstarostná dovolená je přesně to, co si každý zaslouží, s námi si ji užijete. Zaměřujeme se na průvodcovskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGUA VITA Uladzislau Labkou

Zákazníci k nám přicházejí, protože hledají seriózní a ochotný přístup s dostatkem znalostí k nabídce služeb z oblasti cestovního ruchu. Na naší pobočce vám zajistíme bezstarostnou dovolenou. Naši zaměstnanci pracují s maximální ochotou. Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Naše cestovní kancelář je řádně pojištěna dle zákona. Díky našim znalostem poskytujeme kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku