Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Věra Pokorná - Penzion Tatranka

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alžběta Jelínková - Penzion Baron Schoeneck - Penzion

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Nabízíme ubytování v našem penzionu. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Vránek - Pension Waltrovka

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme velice čisté ubytování. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Priska Štégrová - Penzion u Štégrů - Piroschka

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Lacina - Penzion U Kostela

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gabriela Zíková - Auto Ragazi

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Petříková - Penzion Alena

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Zajistíme Vám ubytování v penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marta Littmanová - Pension Marta

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Specializujeme se na wellness pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Nitra,golfový hotel

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kučera - Europenzion Restaurant U Kučerů

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku