Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Minigeo

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb. Ukážeme Vám vybavení našich apartmánů. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Apartments

Nabízíme kvalitní ubytování. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Švára - Horská chata Vitásek

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diada group, s.r.o. - Apartmány U Semushki

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krušnohorský penzion Javor

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Pro zákazníky zajistíme zajistíme polopenzi. Nabízíme vám také možnost stravování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zátiší - Hotel Luisa

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Paris, s.r.o.

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Čistota ubytování je pro nás samozřejmostí. Využijte ubytování na hotelu naší firmy. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regent Hotels, s.r.o. - Hotel Silva

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Nabízíme vám příjemné prostředí našeho hotelu pro vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Re-Em-Form, s.r.o. - Hotel Horská Bouda

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Ubytovaným hostům je přístupný i náš krásný salonek. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jizera Karlovy Vary, s.r.o.- Hotel

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Našim hostům poskytujeme ubytování v apartmánech. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku