Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dana Součková - Penzion Dana- Penzion

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Srdečně vás zveme do našeho krásného penzionu. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Chmela - Penzion Plzeňka

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Šolová - Penzion Eva- Penzion

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Ochotně poskytujeme ubytovací služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Weissová - Penzion Villa Maria

Zajistíme Vám příjemné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jana Fulková - Penzion Florian - Penzion

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Belveder

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci ubytovacích služeb a vyjdeme vám vstříc. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Zaměřujeme se na to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Chrenák,ubytování

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Nabízíme velmi kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Kušta,penzion

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje. Nabízíme čisté ubytování. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Novotný - Penzion U Zámku

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Provazníková - Pension Lido

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Váš pobyt nebude kompletní nevyzkoušíte-li náš bar. Nabízíme vám levné ubytování. K rychlému ohřevu pokrmů je pro vás zajištěna i mikrovlnná trouba. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Náš hotel poskytuje jedno z nejlepších ubytování v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku