Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Abertham

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Frey - Horská chata Mariánská

Ubytujte se právě u nás. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Synáček Petr

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Podvalský

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ben Veselý - Horská chata Veselá

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Za našimi kvalitními ubytovacími službami stojí dokonalá čistota. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Ubytování nabízíme v příjemné a vkusně zařízené chatě. Poskytujeme ubytování na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Bartoška - Autokempink Betlém

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Novotný - Kemp Jadran

Zabýváme se různými typy ubytování. Pronajměte si na dovolenou některý z našich vybavených karavanů. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Nabízíme také pobyty pro školy! Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Zmudová - Penzion Erika

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Šimková- ubytování

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Zbyněk Suttner

Rádi vás u nás ubytujeme. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Výlety do okolí vám zpříjemní pobyt. Poskytujeme širokou nabídku ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku