Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sonnenstrahl s.r.o.

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Můžete se ubytovat také v apartmánech. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lubomír Kovář - Albatros Appartement - Apartmán

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Využijte možnosti ubytovat se ve velmi příjemném prostředí. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v našem apartmánu. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Podivínová, apartmány

Doménou naší formy je ubytování. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Součástí našich komplexních služeb je i možnost zahrát si golf. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Kolová

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Využijte naší nabídky levné přistýlky. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. Zajistíme Vám spolehlivý gril. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Apartments

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Naše apartmány představují dovolenou s maximálním komfortem. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ReBeL- ubytovací a školicí komplex- Horská ubytování

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květoslava Rokosová - Chata R

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Lesanka

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. S radostí vám zajistíme vše potřebné pro vaše firemní akce. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Umožníme vám pořádat firemní akci. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stein, Sport, Fit & Fun, s.r.o. - Hotel Stein

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Iva Nágrová - Hotel Levada

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku