Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Koudelka - Penzion Blanka

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Kubálková - Penzion Sidonia

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Daniela

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Příjemná solná jeskyně je připravena pro naše hosty. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Horallka

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Poradíme Vám s výběrem ubytování v penzionu. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Villa Hany

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Pech - Pension Romana

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Picura - Ubytování Picura

Objednejte si u nás ubytování včas! Ubytování vám zpříjemníme možností návštěvy našeho baru. Přijeďte využít naše levné ubytování. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Vlášek - U Vlášků

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kalicha

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Ubytování nabízíme ve vkusně zařízeném penzionu. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolovna Krásná

Naše firma dává také možnost ubytování. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku